Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor megyek a korházba...

Amikor megyek a korházba szülni akkor érdemes magammal vinni a babahordozót a korházba?

Figyelt kérdés
Úhy tudom hogy csak babahordozóban adják ki a babákat és mivel kocsink nincs ezért taxival jönnék haza,mert apuka lehet nem tud bejönni értünk a korházba igy egyedül mennék haza a korházból
márc. 10. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát mivel csak így tudod megoldani vigyed. De ha jól tudom taxinál is van amelyiknél megoldható a hordozó.
márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy érted senki, akkor igen, érdemes a szüléskor magaddal vinni.
márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

“ De ha jól tudom taxinál is van amelyiknél megoldható a hordozó.”


Persze. Aztán vagy van nála, vagy nincs

márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
3, akkor nem megy vele. Csak ötletnek írtam.🤦🏻‍♀️
márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha megy vki látogatóba, beviheti ő is. De ha ez nem opció, akkor beviheted magaddal.
márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet a párom betudja hozni
márc. 10. 14:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha autóval jössz haza akkor mindenképp kell hordozó, újszülöttnek nem is mindegyik jó. Ha találsz olyan taxit ami tuti tud biztosítani csecsemő hordozót akkor nem feltétlen kell bevinni, ellenkező esteben nyilván kell. A kórház meg nem börtön, semmi joguk benntartani téged vagy a babádat.
márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
halottam olyat hogy nem minden esetben engedik haza a babát csak hordozóban,se babakocsiba se kézbe nem lehet hazahozni.
márc. 10. 14:39
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Siman betegjogi képviselőhöz lehet ilyen esetben fordulni. Nem tehetik kötelezővé, hisz csak autóban írja elő a törvény
márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem lehet. Ne butáskodj, hiszen a te gyereked.

Én a helyedben egyébként nem cipelném, majd aki megy látogatóba, elviszi.

márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!