Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma szült egyik rokonom. Azt...

Ma szült egyik rokonom. Azt mondta semmit se érzett, csak kicsit csikart a hasa, de mint mikor kicsit megy a hasa. Bementek és már teljesen kitágult, hármat nyomott és kész. Egy óra volt az egész. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

márc. 15. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehetséges. De a legtöbb ember nem ilyen szerencsés. Én pl akkor se vállalnám be, ha milliárdokat ajánlanának érte, inkább a halál.
márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hàny éves vagy? Én is nagyon félek tőle.
márc. 15. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze van ilyen, igaz nem ez a gyakori.
márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnapelőtt szültem. Mikor varrt össze a doki, épp behozott a mentő egy anyukát aki otthon szült meg (a placentát még nem), és miközben adtak át az infót egymás közt a szülésznővel, kiderült az anyuka másodszor szült, előtte való nap azt mondták kontrollon, hogy még nem várható a szülés, nagyon magasan van még a baba... Úgyhogy otthon azt hitte, elrontotta a gyomrát és hascsikarása van, és már nem bírtak beerni a kórházba.
márc. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám így szülte az öcsém.

2.terhessége volt, én már 16 voltam.

Barátoknál voltunk vidéken. Tök elvolt, semmi jele nem volt,hogy szülni fog. 3hete lett volna még.

Egyik pillanatban elfolyt a magzatvíz, röhögött rajta velünk. 15perc múlva kinn volt a mentő, végigpoénkodta míg odaértek.

Betették a mentőbe. 10perc onnan a kórház. Félúton megálltak mert jöttek a tolófájások és megszült.

Ez 14éve volt.


Most egy idösek otthonában dolgozom. Az egyik ápolónk jött hozzám, hogy hazakéretszkedjen, fáj a hasa, vesegörcse van. Mire összeszedte a cuccait, nem tudott menni, úgy fájt neki. Elfektettük, mentőt hívtunk. A mentő már nem vitte sehova, ott szült meg az otthonban.

Állítólag nem tudta azt sem, hogy terhes. 5.gyereke lett, váratlanul érte.

Egy 50kg-s nő, akin mi sem láttuk, hogy babát vár.

márc. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nekem barátnőm mindkettőnél így volt. Mamám meg majdnem otthon szült meg annak idején,mert szintén semmi,7x szült,a 7-nél amikor bementek rá pár percre megvolt a baba. Jó lenne nálam is ha ilyen lenne most a második. :D
márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En igy szulettem. Otthon elkezdodtek anyanal a fajasok, egy oraval kesobb beert a korhazba, majd ujabb egy oraval kesobb megszulettem. Szoval osszesen 2 ora volt az egesz. Ilyet kivanok magamnak, franc se akar 2 napig vajudni.
márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátom mentőben született. Az anyukája azt hitte, jóslófájásai vannak, mert teljesen rendszertelenül jöttek és nem is voltak erősek, aztán lefolyt a magzatvíz. Nagyon hamar kiért a mentő, de csak beszállni volt ideje, szinte a kapuban szült meg.
márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: A másodiknál én is azt hittem, hogy csak jóslók, annyira szabálytalanok voltak, ritkák és gyengék. Majd hirtelen jött a kitolás és elfolyt a magzatvíz is. Szerencsére közel lakunk hozzá, így pont beért velem a mentő a kórházba, 5 perc múlva kint volt a baba. Az elsővel több, mint egy napig tartott a vajúdás, az utolsó órákban már világomat nem tudtam, annyira fájt. Amikor a második babánkat a kezembe adták nem is hittem el, hogy ilyen is lehet egy szülés. Mindenkinek ilyen könnyű szülést kívánok! Lehetőleg a mentős rész nélkül...
márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyósom azt mondta "ne félj.. Én nem éreztem csak bizsergett a derekam... Aztán olyan volt mintha kakilnom kellene, nyomtam és kint volt."


Na hát nekem nagyon nem ilyen volt sajnos 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

De természetesen vannak olyan szerencsések akiknek megadatik a könnyű szülés. :)

márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!