Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy indult be hirtelen a...

Hogy indult be hirtelen a szülés nálatok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor tényleg nem volt semmi előjele.

39+4-nel járok, tegnap voltam nst-n, sehol egy fájás, az égvilágon semmi jele, hogy ki akarna mostanában jönni.

Napi kB 3-4 alkalommal megyek nagy WC-re, nem hasmenés, de hígabb állagú, de ezen kívül semmi amit arra foghatnek, hogy a közelgő szülés miatt lenne.

Húsvéttől mehetünk be minden nap a kórházba reggel, addig 2 nap van, de ketlem, hogy bármi történne.

Nálatok, ha hasonlóan voltatok hogy alakult a dolog?



márc. 26. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi előjele nem volt, éjjel egyszercsak elfolyt a magzatvíz.
márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmi nem volt, lefeküdtem aludni és elfolyt a magzatvíz (38+5).
márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdtem aludni és elkezdett szivárogni a magzatvíz
márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, nem volt jele es inditottak :D

De amugy tenyleg a semmibol is elindulhat magatol :)

márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi keményedés vagy jóslófájás 39 és fél hétig, majd este hétkor enyhe mensis fájások, reggel 9-re meglett a babám.
márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Középidőtől kezdve keményedtem/jóslóztam mindkét terhességem alatt, de ezt leszámítva semmi jele nem volt a dolognak. Egyszer csak 40+3 arra ébredtem éjszaka, hogy rendszeresen fáj, délelőtt már meg is született a baba, másodszor meg az oviba vittem a nagyot, amikor kezdtem érezni, hogy itt valami lesz, 39+1 napon, ott is ebéd utánra már megszületett a pindur. Mindkét alkalommal a szülőszobán repesztettek burkot, szóval simán csak beindultak a fájások és ennyi.
márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap voltam nst-n, semmi fájást nem mutatott, mèhszáj teljesen zárt volt. Kedd este (38+6) menstruáció szerű fájásokkal indult, másnap kora d.u meglett a babám. Burkot kb fél órával a megszületèse előtt repesztettek, szóval mondhatjuk, hogy semmi előjele nem volt.
márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jele nem volt, egyszer csak éjszaka fájásokra ébredtem.
márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Otthoni fájásmérőm volt. A doki hívott fel hogy nem-e elindulnánk mert a gép fájásokat mutat. Nem akartam neki hinni mert éppen még a nappalit rendeztem át. A férjem 40 perc múlva hazáért, 30 perc az út a kórházba.

11 körül értünk be, én még itt sem éreztem semmit, nem is értettem minek vagyunk ott pedig második szülésem volt. Délután 4 utan nemsokkal megszületett a lányom 🙈

márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal az éjszaka közepén elfolyt a magzatvizem, arra ébredtem. Előtte csak annyi volt más, hogy este nem esett jól a kutyasétáltatás, de 39 hetesen amúgy is előfordul az ilyesmi. Miután bementünk a kórházba, még volt 24 órám, hogy megszülessen, így maga a kitolás már nem jött váratlanul.

A másodiknál még a hasam sem szállt le, semmi jósló, keményedés, akármi. Aztán egyik reggel egy kicsit fájdogált nagy ritkán. Azt hittem, azok lesznek a jóslók. Nem éppen. 3 órával később elmentem a WC-re, hogy elvégezzem a nagydolgomat, de kaki helyett a magzatburok durrant el. Nyákdugó, víz, vér jött egyszerre, na meg a tolófájások. Nem sokkal később pedig a mentő. Pont beértünk. Egyébként a segélyhívóban is nagyon profik voltak és a mentősök is láttak már ilyet. Nekem, hogy elterelje a figyelmem, a mentőtiszt elkezdte mesélni, hol szültek már az ő támogatásával, volt pár extrém hely, azt hiszem 19 szülést mondott. Szóval ha nincs nálad valami komoly kockázat, akkor bármilyen váratlanul is indul be, remélhetőleg nem lesz gond.

márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!