Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hirtelen vizesedés a 39.héten...

Hirtelen vizesedés a 39.héten jelezhet a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Jó, 39 hetesen nyilván tudom, hogy amúgy is közel van a szülés. :D

De egész eddig nem vizesedtem egyáltalán. A vérnyomásom jó, a vizeletemben sincs fehérje, de kb.2 napja dagad a lábfejem.

Volt valakinél, hogy ez volt a szülés előtt?


2022. máj. 11. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell hogy keserítselek, de nincs hozzá köze :D pont így jártam, a 39ik héten kezdtem csak vészesedni. Holnap indítanak terminus túllépés miatt. Kitartást!
2022. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vészesedni :D akarom mondani vizesedni*
2022. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Pedig már kezdtem reménykedni. :D

Mondjuk ha addig minden oké, csak jövő pénteken fektetnek be, addig még azért van idő szerencsére.

2022. máj. 11. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak simán ettől a hirtelen nagy melegtől van.
2022. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár jelezhet is, de nem egyértelmű. Próbáld rábeszélni, hogy induljon el! :)
2022. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Próbálom én. Minden nap elmondom neki, hogy gyönyörű szép idő van, ki kéne jönni megnézni. :D

De egyelőre úgy tűnik, nem érdekli a kinti világ.

2022. máj. 11. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köze hozzá.


Nekem a 35. Héten lett reggelre brutál vizes a lábam. Sajnos magas lett mellette a vérnyomásom is, de gyógyszerrel kordában tartottuk.

39+5 hetesen lett végül inditva (nem várt tovább a dokim mert romlottak az eredmények és el akartuk kerülni h császár legyen, de így is 4kg feletti babám született)

2022. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!