Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy indult be hirtelen a...

Hogy indult be hirtelen a szülés nálatok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor tényleg nem volt semmi előjele.

39+4-nel járok, tegnap voltam nst-n, sehol egy fájás, az égvilágon semmi jele, hogy ki akarna mostanában jönni.

Napi kB 3-4 alkalommal megyek nagy WC-re, nem hasmenés, de hígabb állagú, de ezen kívül semmi amit arra foghatnek, hogy a közelgő szülés miatt lenne.

Húsvéttől mehetünk be minden nap a kórházba reggel, addig 2 nap van, de ketlem, hogy bármi történne.

Nálatok, ha hasonlóan voltatok hogy alakult a dolog?



márc. 26. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem elkeseriteni akarlak, de készülj arra, hogy nem biztos, hogy beindul, és nem biztos, hogy természetes szülés lesz. Problémamentes terhessegem volt, majd 40+5-n indítani kell, 40+6 császár, nagy arculcsapas, mert nem így készültem...tudatosan készülj minden eshetőségre, és akkor nem ér csalódás. Sok boldogságot kívánok:)
márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kellett*
márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

11 teljesen egyetértek

Sokan azért szidják az orvosokat és a kórházat mert véleményem szerint egy csoda dolognak tartják hogy életet adnak egy gyereknek. Persze az is de minden eshetőségre fel kell készülni.

Én pl mindkét szülés alkalmával gátvédelemre és teljesen nyugodt szülésre készültem fejben.

Persze több forgatókönyvet lepörgettem a fejemben előre.

Sok múlik a kommunikáción.

Én elmondtam mit szeretnék, az orvos és szülésznő elmondta hogy mi lenne opcionális a baba érdekében. Ezeket a "nézeteket" próbáltuk minél közelebb hozni egymáshoz.

márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszercsak elfolyt a víz,pár óra múlva kezdődtek a fájások,6 óra múlva megvolt a baba.Másodiknál éjszaka pisilés után kezdődtek a fájások, először kb 15-20 percenként rendszertelenül, köztük aludtam is. Hajnalban már 10 percenként jöttek,és erősödtek,így összepakoltam teljesen,reggel 7 körül 5 percesekkel indultunk a kórházba,8:37 kor megvolt a lányom.
márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
40+4 napon reggel felkeltem, semmi bajom nem volt. Rá kB. 2 órával elkezdett néha fájni a derekam, fürdésre se múlt el, egyre inkább rendszeres lett. 3 óra múlva megvolt a baba.
márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn be kellett feküdnöm a kórházba (így beszéltük meg a dokimmal), aznap voltam nst-n semmi, másnap reggel nst ugyanúgy semmi, elmentem este is nstre megint semmi, aztán éjfélkor arra keltem hogy 4-1 percenként hasi gorcseim vannak, de csak annyira hogy pont ne tudjak aludni.

Viszont abban a két napban ahogy bekerültem a kórházba érzelmileg zokni voltam, sírtam elég sokat mert ott kellett bent lennem. (A férjem nem tudott látogatni mert délutános volt, ráadásul egy másik megyében voltam kórházba) Úgyhogy én szerintem ez egy jel volt már így utólag visszagondolva.

márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
40+5 naposan este pár csepp vért vettem észre pisilésnél. Bementünk a kórházba, megvizsgáltak, ráraktak nst-re, egy órát ott voltam, azt mondták még nem szülök, menjek haza, ne rohangáljak be minden hülyeséggel. Éjfél körül értünk haza, szinte azonnal indultak a fájások. Gondoltam csak jóslók, hiszen most jövök a kórházból ahol nem láttak semmit. Férjemet elküldtem aludni, én meg szépen vajúdgattam egyedül, még mindig várva hogy majd csak elmúlnak a fájások, de persze csak erősödtek. Aztán reggel 6-7 fele elfolyt a véres magzatvíz, na akkor megint rohantunk a kórházba (a reggeli csúcs forgalomban, mikor máskor), ahol csak néztek hogy miért ilyen későn jövök (mások voltak persze már ügyeletben). Mikor mondtam, hogy este már jártam itt és el lettem küldve akkor csak hebegtek. 8 után megszületett a gyerekem, szerencsére teljesen egészségesen. Még jó, hogy viszonylag közel lakunk a kórházhoz.
márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a sok választ, ilyenkor kifejezetten jól esik ezeket olvasni.

Ma reggel nekem is minden előjel nélkül megszületett a 2.hercegnom, viszonylag gyorsan, úgyhogy túl vagyok rajta :)

márc. 28. 12:52
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
délelőtt főzőcskéztem a konyhába mikor elöntötte a lábamat egy nagy adag magzatviz,gratulálok boldog babázást.
márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18# gratulálok, sok boldogságot 😊😊😊
márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!