Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szülés előtt tampont,...

Aki szülés előtt tampont, vagy kelyhet használt, tudott használni szülés után is, vagy inkább visszaálltatok a betétre?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, aki nem tudott már szülés után kelyhet, vagy tampont használni, és inkább a gyerekágyi időszak után is maradt a betétnél? Mi volt az oka, ami miatt visszaálltatok a hagyományos betétre?

ápr. 2. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Maradt a betét, mivel nincs sok vérzésem a fogamzásgátló miatt.

A többinek a használata az kényelmetlen.

ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
ÉN négy gyerek után is tampont használtam, de max normált, a nagyobb kényelmetlen volt.
ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Szülés után második hónapban megjött akkor még betétet használtam utánna már tampont. Általános iskolában használtam csak betétet azóta tampon nekem az a kényelmessebb ugyan úgy elég a sima normál méret.
ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Maradt a tampon, csak már nagyobb méret, mert olyan tág maradtam, hogy a normál mellett simán kijön a cucc... :S
ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Az első gyerekem születése óta (lassan 12 éve) nem tudok tampont használni, kényelmetlen, zavar, elcsúszkál, bármekkora méret is. Marad a betét.
ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 2 gyerek után is ugyanúgy jó a tampon. Semmi nem változott odalent szerencsére.
ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudok, de mehsullyedesem lett mar 1 gyerek utan sajnos :(
ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal gyengébb lett a vérzésem, ezért praktikusabb a betét. Egyszer-kétszer elővettem a kelyhet, tudom használni azt is.
ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A szülés utáni 2-3 menstruációt még betéttel húztam ki, aztán visszatértem a tamponra.

Kelyhet is használtam terhesség előtt, de szülés után még nem próbáltam, lehet, hogy majd kéne vennem egy nagyobbat.

ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mind a két szülésem után ugy csináltam, hogy az első havivérzésnél még betétet használtam mert 6 illetve 7 héttel szülés után jött meg és nem mertem még tampont használni. Utána gond nélkül tudtam. Pár éve elkezdtem kelyhet használni. Most ismét kisbabát várok remélem szülés után is fogom tudni használni mert nekem egy megváltás annyira bevált. :)
ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!