Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szülés előtt tampont,...

Aki szülés előtt tampont, vagy kelyhet használt, tudott használni szülés után is, vagy inkább visszaálltatok a betétre?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, aki nem tudott már szülés után kelyhet, vagy tampont használni, és inkább a gyerekágyi időszak után is maradt a betétnél? Mi volt az oka, ami miatt visszaálltatok a hagyományos betétre?

ápr. 2. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Egy gyereket szültem (másfél éve, először 8 hónapos korában jött meg), de ilyen szempontból semmi nem változott, a menstruációm mennyisége is hasonló most már a terhesség előttihez, ugyanúgy tampont használok, változatlan méreteket.
ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szüléseim óta nem tudok se kelyhet, se tampont használni. Betétet vagy menstruációs bugyit használok. Utóbbi a legjobb, legkényelmesebb.

Egyébként amellett hogy napra pontos, minimális vérzésem van. Első után is csökkent, de második után még jobban.

ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy jó a kehely is. Illetve, most már csak tisztasági betét nagyon max, mert spirálom van, így a kehely is felesleges, de amúgy mielőtt a spirált feltetettem volna, akkor teljesen jó volt még.
ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem egy ideig kellemetlen volt a kehely. Szüles előtt 5 èvig Mooncupot hasznàltam. Aztàn vettem egy Merulàt. Először kènyelmetlen volt, idegentest erzès volt a hüvelyemben. Pàr èv utàn lecserèltem egy OrganiCupra. Eleinte àllandòan pisilnem kellett tőle, de mostanàra majdnem teljesen elmúlt.

1x szültem, 9 ève. Nem sèrültem, de gyerekàgy alatt nagyot emeltem. Van egy enyhe hòlyag-ès vegbèlsèrvem.

ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A szules utani elso menstruaciomtol kezdve tampont hasznalok ismet.
ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még betétet. 6 hónapja szültem és olyan erős a vérzés a tampon fél órát sem bír ki és nagyon feszít kényelmetlen. Betétből is a szülés utáni kell. Remélem, ha beáll a vérzés jobb lesz, mert ez valami borzalom.
ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 évig betéteztem, holott gyűlöltem. Méhsüllyedésem lett, annyi idő kellett míg helyreállt. Addig kényelmetlen volt a tampon.
ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után még 1 évig használtam betétet. Furcsa lehet, de kb. addig fájt a tampon felhelyezése, de csak próbálkoztam vele.
ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A masodik baba ota nem tudok tampont hasznalni.

A harmadik utan sem allt vissza es valoszinuleg most sem fog😩

ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy és ugyanazt a méretű tampont használtam mindkét szülésem után. Mivel szoptattam sokáig nem jött meg, első gyerek után 13, második után 16 hónapig nem menstruáltam, ahogy megjött ugyanúgy vettem tampont és azt használtam.
ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!