Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előző szülésnél történt...

Előző szülésnél történt komplikáció miatt lehet indok a programcsászárra?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen komplikáció volt, volt/van-e valamilyen következménye. Erre így áltlánosságban nehéz válaszolni...
ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi az a komplikáció? Ettől függ nyilván. Szerintem ha "csak" annyi, hogy félsz egy újabb hüvelyi szulestol, de a károsodás nem volt maradandó az előző miatt, az még nem, max ha pszichológustól/pszichiátertől kapsz papírt, hogy császárral szülj. Nem tudom, hogy működik ez, mert nekem császárom volt, és én meg azt éltem meg borzalmasan...
ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát...szerintem kórház függő is. Nálam adott most egy, de nem kapok programcsászárra lehetőséget, mert most ha minden rendbe megy, nem avatkoznak bele semmibe. Furcsa nekem picit, de ez van. Támogatják amíg lehet a dolgot.
ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vették észre a rövid köldökzsinórt, ami miatt elhúzódott a folyamat, oxigénhiányos állapot lépett fel, a gyerekem értelmi sérült lett (enyhe/közép).


Semmiképp nem szeretném, hogy ez megismétlődjön.

ápr. 2. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel nyugodtan keress fel egy pszichológust, ő majd ír arról papírt, hogy a császárt ajánlja. Nyilván rettegsz egy újabb hasonló komplikációtól, én is rettegnék.
ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem is lehet indokolt a császár, pszichiáter bevonásával.
ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem a pszichiáteremmel.

Azt mondta, egyeztessek a nőgyógyásszal, mi szükséges ehhez, és ő megírja a papírt.

Viszont ugye mivel már szülésre nem választhatok orvost, ilyen esetben ez hogy megy?

Valaki esetleg van itt, aki volt hasonló helyzetben?

ápr. 16. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Ugy megy hogy nalad lesz a papir, hogy csaszaros vagy. Plusz azert a csaszar idoponttal tudnak jatszani a dokik. Ha akarnak.
ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhesgondozást végző orvos fogja eldönteni, hogy hányadik héten legyen a programozott császármetszés.

Neked kell egyeztezned a kórházzal ahol szülni fogsz. Általában telefonon adnak egy konzultációs időpontot és ott beszélitek meg a pontos dátumot, szükséges laborokat is. Legalábbis ahova én tartozom így van.

ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!