Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bozrasztó kínos, de szülés...

Bozrasztó kínos, de szülés után iszonyatosan izzadok és ráadásul a szaga, úristen, ez a hormonváltozás miatt van? Elmulik majd ez? Mit csináljak, ha egy flakon rexonát elhasználok az sem használ. Szülés előtt nem voltam ilyen, más tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekel:)
2010. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én május végén szültem, szóval ezt én a 40 fokban "élvezhettem". Amúgy elmúlik ez is persze, ne aggódj :) Bár esetemben annyi, hogy a szagával nem volt gond. Amíg el nem kezdtem görögszénamag főzetet inni a tejem miatt.... nah az már viszont gáz volt.... olyan szagom volt mint aki egész nap a szénában fetrengett :)
2010. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

aha, én első terhességemnél fürödtem naponta kb. 5x...

borzasztó volt.

most alig izzadok, nem is büdi, lehet azért, mert most kislányt várok :DDDDDDD Na jó, ez vicc volt :)))

El fog múlni, ne aggódj!

2010. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Katasztrófa..nálam 1 éve tart.Eleinte annyira,hogy éjszaka csurom víz lett a hálóingem reggelre.A nyár borzalmas volt,csurgott a hajamból a víz.Annyi szerencsém van h nekem nem büdös,inkább vizes..:-S
2010. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugalom, el fog múlni!

Nekem azzal is összefüggött, hogy nagyon sokat híztam már a terhesség előtt is. Szültem, lefogytam, és már nem izzadok. 2 éves a gyerkőc.

2010. okt. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 10 hónapos a fiam és ugyanezzel a problémával küzdök.sőt,hőhullámaim is vannak.szörnyű.
2010. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hűűű emlékszem, hogy szülés után úgy szoptattam a nagymamámnál, hogy teljesen levetkőztem felül.Vicces visszagondolni, de komolyan klimaxoltam, rosszúl voltam és napi 6x melltartót is cseréltem, mert tiszta víz volt mindenem. Szaga csa akkor lett amikor újjas cucc volt rajtam. Remélem most nem lesz megint ugyanez, mert katasztrófális volt. Legalább fogytam volna.....de nem...szoptatás végéig egy gramm se ment le rólam, csak utána szűntek meg a problémáim...hosszú időszak volt:)
2010. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Huuu- bocs lányok-asszonyok, de kicsit megnyugodtam, hogy nem csak nekem van ilyen problémám.... :-S

tök kiakasztó- sosem voltam ilyen korábban, hogy folyik a víz az arcomon, hasamon, hátamon. Jesszus, még leírni is égő!

:-)

Pedig én nem híztam egyik terhességem alatt sem csak 10kg-ot, ami le is ment, ahogy hazajöttünk a kórházból.

De a válaszok között, a 10hónap, meg egy éves baba mellett is ez van még... akkor még sok van hátra nekem is. de bíztató, hogy majd egyszer elmúlik. :-)

kitartást mindenkinek!

2010. okt. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!