Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 hetes szültem császárral...

10 hetes szültem császárral és még mindig nem jött meg, pedig nem szoptatok. Ez így még belefér?

Figyelt kérdés
ápr. 12. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem ez nem csak a szoptatastol függ. Valaki hónapokig, évekig szoptat, mégis 1-2 hónap után megjön neki, másnak ehhez évek kellenek. Bár én szoptattam, már pár hónapja fejek csak (de azt gyakran), még nem jött meg, és pár nap múlva betölti a 6 hónapot a babám. Nincs már annyira sok tejem.
ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Végülis örülni is lehet annak ha még nem jött meg....
ápr. 12. 12:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erre ragorcsolni. Így van, örülj, majd megjön, aztán visszasirod ezt az időszakot :D
ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptattam aztán 2 hónap múlva megjött. Elviseltem volna még pár hónapot nélküle. Örülj míg tart!
ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja ,amúgy igen 3-as 😀!
ápr. 12. 12:23
 6/15 A kérdező kommentje:
4! Csak az a baj, hogy olyan menzesz szerű görcsök vannak már napok óta aztán az nem olyan komfortos. Meg hogy most akkor mikor jön meg váratlanul, meg akkor épp hol leszek. Szóval na, ez sem jó.
ápr. 12. 12:24
 7/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hát készülsz akárhova is mész. Sajnos j9bb nincs. Én azt várom azóta is, hogy megjött, hogy beálljon. Nagyon erős, nagyon hosszú és össze vissza van.
ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Nekem a 6 hetes kontrollon írta fel a doki az Azalait, amellett nem ritka, hogy egyáltalán nem jön meg. Én vagyok, aki írta, hogy 6 hónapos a baba, egyszer se jött még meg. Terhesség kizárva, pár hetente tesztelek biztos ami biztos alapon.
ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azaliat*
ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-9, nem szedek semmit, mert kistesot tervezünk.
ápr. 12. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!