Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő míg újra a “régi”...

Mennyi idő míg újra a “régi” leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hónapja szültem és azóta annyira kellemetlen “tünetek” kísérnek, a legzavaróbb az az, hogy iszonyat mód izzadok és akármit használok rosszul vagyok magamtól.

Naponta többször mosakodom, de eltelik 20 perc és újra érzem, hogy kellemetlen izzadság szagom van, gondolom ez a hormonális változások miatt van így.

A hajam nagyon hamar zsírosodik.. mennyi idő míg ezek a dolgok rendeződnek?

Nyilván ezek nem nagy problémák, csupán nekem kellemetlen. :)



ápr. 12. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 terhességem után így voltam. Mind a 2x kb fél évig tartott
ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az izzadás nekem sajnos nagyon sokáig eltartott.Kb 2 éves volt a lányom, meg kor normalizálódott.A hajam zsíros sosem volt,viszont szülés után brutál korpás lett,azt nem emlékszem mikor szűnt meg,de az hamarabb.
ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az izzadás nekem egy fokkal már jobb szóval az javulhat ne aggódj. Az éjszakai extrém verejtekezés rosszabb volt az kb 3 hétig volt a szülés után. Most lesz hat hónapos a fiam. Nekem a bőröm lett rosszabb a hajam nem, de bőven elég ez is.
ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig..sajnos.
ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek kb 4 hónapos korában elmúltak. Bár ez szerintem egyéni. Örökké biztos nem tart.
ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!