Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hidegrázàs napokkal császár után?

Hidegrázàs napokkal császár után?

Figyelt kérdés

4 napja volt sürgősségi császármetszésem, tegnap jöhettünk haza a kórházból. Ma hajnalban arra ébredtem, hogy ráz a hideg, majd megfagyok, pedig a szobában kb. 22 fok van a baba miatt.

Baromi ijesztő volt, azóta is fázom. A sebemnek nincs baja, nagyon szépen gyógyul, lázam, fájdalmam nincs.

Járt így valaki?

Már totáln ráparáztam, a google szerint már temethetem magam szepszissel, bár csak a hideg ráz ha kibújok a takaró alól. A férjem ráadásul éjszakás, és 3 gyerek van itthon, szóval még az sem opció, hogy gyors bemegyek az ügyeletre.


ápr. 13. 04:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális jelenség császár után. Én 3 napig be is lázasodtam éjszaka otthon. 4 kórházi nap alatt nem gyógyúltál meg, a tested is még szedi össze magát.
ápr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lázam nem volt,csak baromira rázott a hideg, mondjuk aztán meg arra ébredtem, hogy levert a víz 😄 Szóval a hormonok számlájára írtam végül.
ápr. 13. 06:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez tejbelövelléskor volt.
ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális nekem is volt császár után. Elmúlik majd.
ápr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nem volt hidegrázásom, de teljesen elképzelhető, hogy a császár miatt van. Átvágnak izmot, inakat, idegeket. Ez egy sokk a szervezetnek, ráadásul pár nappal a műtét után még erős fájdalmaid lehetnek.
ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét szülés után ez volt (természetes volt)

A hormonok miatt van. Volt hogy egy éjszaka kétszer is át kellett öltöznöm mert mellet izzadtam is

ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 császár utàn mindig rázott a hideg itthon, tiszta víz voltam mindig, de nem voltam lázas. Hormonok, tejbelövellés, gyógyulás, bármi lehet.
ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt, minél többedik volt annál durvább tüneteim voltak. Nemrég a 3. után már attól féltem a fogaim kitörnek annyira vacogtam. Nyár közepén volt, lakásban 28 fok én meg két vastag pléd alatt reszkettem. Éjszaka is előfordult pár napig, először vacogás, aztán meg izzadás, de brutális módon. Szörnyű érzés tudom, kitartást! Ez a hornonoktól van és a tejbelövelléstől.
ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 🙂
ápr. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!