Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 4 héttel menzesz?

Császár után 4 héttel menzesz?

Figyelt kérdés

2 napja erősebb vérzésem van, nem olyan, mint a gyermekágyas, hanem rendes sűrű menzesz jellegű vérzésem van. Amúgy a folyás nem volt még barnás, fehéres nekem. Amit nem értek, hiszen szoptatok, fejek is pluszban, tehát elvileg nem kellene még menstruálni,nem?

Császárral szültem az iker csajszijainkat akik eléggé kitágítottak odabenn, mind a kettő baba 52cm,3kg felett volt picivel. 2 placenta, 2 magzatburok volt, tehát volt bent anyag rendesen. Remélem csak tisztulok még.



márc. 26. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 héttel szülés után már menstruáltam, pedig igény szerint szoptattam az ikreimet. Van ilyen.
márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Újra is indulhatott a vérzés. Vagyis ki tudja. Nekem is volt, hogy azt hittem, már elmúlt, mert egy hete csak folyásom volt, aztán újraindult, elég ijesztően is (az első pár órában gondolkodtam a mentőn is, de aztán elállt), és végül majdnem 8 hétig véreztem. (Nőgyógyász szerint belefért a normálisba meg mindent rendben talált.) Utána meg legközelebb másfél év után lett tényleg menzeszem.
márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mind a 2 szülésem után 2,5 hétig véreztem, majd totál elmúlt. első után 5, második után 4 hetesen baromi bő vérzéssel újraindult. Én is azt hittem megjött, de nem. A tisztulás indult újra.
márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A lochia akár 10 hétig is ürülhet. És persze folyamatosan változik, ahogy gyógyul a méheden a seb. Ha esetleg menzesz-szerű görcsöket is érzel, az a visszahúzódó méhed.
márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem igaz hüvelyi szülésem volt de mindkettő után az 5. héten megjött és azóta is rendszeres a ciklusom
márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó. Pedig reménykedtem a menzesz nélküli létben még :( köszönöm a válaszokat
márc. 26. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen áll is be.

Nekem mind a 2 szülés után 5 héttel megjött. tuti mensi volt, mind a 2x a doki mondta. Első szülés után a 9, második után a 10 és a 14-héten is megjött. Majd legközelebb 8 másodiknál 9 hónaposan menstruáltam legközelebb csak. Utána kezdett el rendszeres lenni.

márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!