Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van értelme dúla felfogadasra?

Van értelme dúla felfogadasra?

Figyelt kérdés
Ki vancsi vagyok hogy kinek mi a velemenye,tapasztalata. Elso baba lesz es szeretnem a szulest jol megelni .

ápr. 18. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy írták már, te tudod, szükséged van-e rá. Férjem jelenléte nekem rengeteg erőt adott, viszont egy kvázi idegen introvertaltkent ebben a helyzetben szerintem borzasztóan zavart volna.
ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyén- (és kórház)függő. Nincs tapasztalatom, mert velem az ilyen téren jóval rutinosabb nővérem volt bent és ez sokat jelentett nekem. De úgy látom, hogy ugyan a dúla nem garancia semmire, de sok olyan dolgot tudhat, ami segíthet és jobban kiismeri magát bent, így kevésbé éreznéd maga elveszettnek.
ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Tudom, hogy amúgy nem lehet orvost fogadni, dee nálunk mégis. Ilyen nyílt titokként, senkit sem zavar. Szóval volt fogadott orvos és szülésznő is. Nem első baba, és mégis.. Bár inkább dúlát fogadtam volna mégis csak.
ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
12-es, akkor neked a nővéred volt a dúlàd.
ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14: Vehetjük úgy is. :) Ha abból indulunk ki, hogy régen a tapasztalt nőrokonok, ismerősök segédkeztek a szülésnél (jó esetben volt bába is), akkor a mai dúlának részben az övékéhez hasonló a feladata, amikor kísér egy szülést. A dúla több szülést látott, kísért, szakmailag nagyobb a tapasztalata, a nővéremnek kevesebb, de jobban ismer, érzelmileg közelebb áll hozzám.
ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik az ötlet, akkor van. Nekem felesleges lett volna. Inkább úgy készültem, hogy csak akkor megyek be a kórházba mikor már közel a kitolás és mindenki hagyjon békén. Így is lett, az orvost meg a szülésznőt is láttam összesen vagy 15 percet mielőtt megszületett a baba.
ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!