Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi úton szülő anyukák?

Hüvelyi úton szülő anyukák?

Figyelt kérdés
Vajudás 2 óra volt, maga a szülés 1perc kb, de a baba nagyon lila volt, előfordult mással is ilyen? Mondták rendben van, de én még ilyet nem láttam
máj. 24. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Az oxigénhiány miatt volt lila valószínűleg. Gondolom kicsit megdörzsölték,és megjött a színe.
máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt a zsinór a nyakán?
máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
A lányom 1,5 óra alatt született meg, ő is lila volt. Nála 6 hónaposan kiderült egy kis válli feszesség és egy enyhe törzsi hipotónia. Azt mondták valószínűleg egy pillanatnyi oxigénhiány okozta. Szerintem azért volt lila.
máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém is nagyon lila volt, sőt feketes lila néhol. Rajta volt a köldökzsinór a nyakán plusz a keze is a feje mellett volt születés közben. Szeme is be volt verezve. De hamar letisztult. A beverzes pár hét alatt.
máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem volt köldökzsinór a nyakán, de a kezecskéjét a feje mellé tette, úgy született. Mást nem mondtak, hogy oxigénhiány lenne, de gondolom ilyenekkel nem fognak dicsekedni :/ köszönöm a válaszokat
máj. 24. 17:57
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es nekem is, a szemhélya, ajka is lila volt, de már tisztul.
máj. 24. 17:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hányas apgart kapott?
máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Lila volt, az egyik karja kibújt a feje mellett, a köldökzsinór a nyakán. Kicsit lassabb volt a mozgásfejlődése.

8 hónaposan fordult csak át, pár Dévény kezelés után, járni 14 hónaposan kezdett.

Amúgy most egy sportos orvostanhallgató.

máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Agpar: úgy van írva 1perc után:9 5perc után: 10
máj. 24. 18:38
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Mind a 2 gyerekem lilán született.

Mind a kettővel 7órát vajudtam

máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!