Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nézik le a császárral...

Miért nézik le a császárral szülő anyát?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon nagyon sok sértő kommentet olvasok a császárosok irányába. Nagyon bántó azokkal szemben akinek nem volt választása.
2023. jan. 26. 11:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Én sehol nem olvasok ilyet,


csak amikor minden indok nélkül “választani” akarja valaki.



Èn azt érzem, hogy a témára a császárosok általàban rettentő érzékenyek.


( pcs lesz egyébként nekem is most)


2006 óta vagyok tag

2023. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%
Azokat nézik le akik azért akarnak császárt mert az a "könnyebb út". Mindezt bármiféle tájékozódás nélkül. Nincs baj a császárral, nekem is az volt (sürgősségi csm), a második programozott lesz, azzal viszont van baj hogy az emberek azt hiszik csak egy kis vágás, kikapják a gyereket, és ennyi, nincs fájdalom, nincs következmény. Nekem is volt olyan barátnőm aki nem értette miért hüvelyi szülésre készülök, hiszen mennyivel fájdalommentesebb és kényelmesebb a császár.
2023. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem olvastam ilyet
2023. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Az életben senki nem néz le minket.

Amikor megszületett a babám még jobban kíváncsiak voltak az ismerősök h hogy született, de 1 évesen már nincs aki megkérdezné.

Nem tudom elképzelni, hogy csak úgy megkérdezné valaki h akkor császár vagy hüvelyi volt? 1 éves babára

Frissen is inkább csak az én jól létem miatt kérdezték.

2023. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem nézem le őket.

Ha szükséges, nincs választási lehetőség, nem tehet róla, miért bántanám? Elég a maga baja.


Azt se nézem le, aki választja, csak nem értem. Ez egy nagy hasi műtét,aminek nem lenne szabad kérésre történnie, mert a pénz nem írhatná felül a szakmai indokokat.

2023. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%

Pedig van rengeteg ilyen komment. Egyszer valaki nekem itt azt írta, hogy a természet rendje természetesen szülni és a természetes szelekcióba rondítottunk bele (magyarul döglöttünk volna bele), volt aki azt írta ne akarjon gyereket aki nem tud szülni, meg hasonlók.

Én is már régóta óta tag vagyok, évről évre egyre durvábban esnek neki a kérdést feltevőknek. A legjobban pedig a császáros/tápszeres/nem "hurcizó"/altatás miatt panaszkodó kérdezőket szedik szét.

2023. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ezek a kommentelők nyilván értelmi fogyatékosok. Az ilyeneket el kell engedni, nem releváns a véleményük
2023. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én sem olvastam sehol ilyet. 3x szülzem simán és kb nem izgat más hogy szül
2023. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Én sem olvasok itt ilyet, talán 1-2 elvetemült nő van, aki alapból csak bántalmazni tud szóban, és odavágja, hogy "na, meg se tudtad szülni", ilyen esetről hallottam már, és ez szóbeli bántalmazás!

Egyébként részemről hősnő egy császáros, (aki nem választotta). Én belehaltam volna, az biztos, vagy testileg, vagy lelkileg. 2. Szülésemkor volt egy szobatársam, nagyon nem volt jó állapotban, ezért nem adták ki neki a babát, csak ha saját lábán érte tud menni. Ahogy emiatt összeszedte magát, azt sosem felejtem el.

2023. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem hallottam még ilyenről, hogy valaki lenézné őket. Sőt! Én például rettegek a császártól. Inkább kibírnám újra a szülést, akármilyen szörnyű is volt. Eddig szinte minden császáros ismerősöm úgy nyilatkozott, akinek volt előtte sima szülése is, hogy a császár utáni felépülés sokkal rosszabb.
2023. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!