Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Salgótarjáni Kórház?...

Milyen a Salgótarjáni Kórház? Szült ott idén valaki? Várom a véleményeket, tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 18:02
1 2
 11/18 anonim válasza:
Szia!Akkor már nem sok van hátra,ne izgulj minden rendben lesz.Az a pár nap amit bent kell tölteni hamar elszáll és azt veszed észre,hogy már mentek is haza.Egyébként nem fogadtam szülésznőt,de aki volt az nagyon rendes volt.Jó babázást neked és ne izgulj rendben lesz minden.
2010. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen, bízok benne én is, hogy minden rendben lesz. És remélem, hogy kellemes csalódás fog érni a kórházat és a személyzetet illetően. Köszi az eddigi segítségedet is, hasznos dolgokat mondtál. Még akartam valamit kérdezni, de közbe elfelejtettem :-)

2010. nov. 5. 16:20
 13/18 A kérdező kommentje:
Azóta már eszembe jutott mit akartam kérdezni :-) Kérik a 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot?
2010. nov. 5. 17:41
 14/18 anonim válasza:

Szia!

Hát az biztos hogy,kérik a házassági anyakönyvi kivonatot,de hogy a 300 napnál régebbi is jó,na azt látod már én sem tudom.Bár nekem azt mondta akkor a védőnőm,hogy a régebbit is elfogadják,bár lehet,hogy változott. Egyébként megkérdezhetem,hogy hová valósi vagy?

2010. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Hatvani vagyok. De mivel Berzéhez járok már jó ideje ezért úgy voltam vele, hogy tök mindegy hol kell szülnöm, csak nála szülhessek. Hatvanba semmiképp se akartam elég rossz híre van a kórháznak és az orvosoknak is. Most is durva dolgot hallottam az egyik ottani szülésorvosról.

2010. nov. 6. 08:54
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én október 6án szültem, egészen szeptember közepéig idejártam Salgótarjánba (itteni vagyok). Nekem speciel elegem volt a várakozásból, és hogy több a más "nemzetiségű" ember akik alig töltötték be a 16-ot.

(egy anya két lányával ott volt, mind a kettő pocos volt...és nem voltak 18 évesek, mert az anyának be kellett menni vizsgálatra!)

Nem volt egyetlen fogadott orvosom se, az NST vizsgálaton másodjára azt mondta a doki, hogy valószínűleg alszik a baba, menjek vissza a kórházba, és ott megcsinálják a vizsgálatot újra.

Bementem este 7 órára a párommal, ott is mocorgott a baba, viszont az orvos olyan hangnemet engedett meg magának, ami nekem nem tetszett. Ugyanis azt írták rá, hogy engem be kell fektetni a kórházba, megfigyelésre. Mondtam, hogy én nem akarok itt maradni, nem érzem, hogy valami baj lenne, és az orvos kioktatott:

"Igen végülis kit érdekel, hogyha ez a gyerek meghal. Felelőtlen anyukák vannak sokan. De nem baj, ha ez elmegy, kit érdekel, majd jön a többi, ez a gyerek nem érdekel senkit"

ÉS AZT CSAK AZÉRT, HOGY NEM MARADTAM ODABENT!


Hála istennek, sikerült elintézni, hogy Budapesten szüljek, az I. számú Klinikán (SOTE). Ott volt már fogadott orvosom, de milliószor rendesebbek voltak, mint Salgótarjánban.

De ha mindenképp itt akarsz szülni, én annyit javaslok, hogy értéket ne vigyél magaddal, mert nem valószínű, hogy ott lesz, mire hazamennél...

Ennyit salgótarjánról.

Bocsánat a negatív kritikáért, csak leírtam az én tapasztalatomat.


De kellemes babavárást és könnyű szülést!

2010. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy amikor be kellett volna feküdnöm a kórházba, már akkor 2 hete feljártam a SOTE-ra, és ott minden rendben volt. 2 naponta hívtak vissza CTG vizsgálatra, ahol mindent rendben találtak.
2010. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Az a helyzet, hogy nekem van fogadott orvosom és nála csak ott tudok szülni.

2010. nov. 27. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!