Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy szülés után...

Lehetséges, hogy szülés után az összes varrat felszívódó varrat legyen?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy néhány kórházban ezt külön lehet kérni, és így hamarabb haza lehet menni, illetve, nincs varratszedés..Ez így tényleg igaz? Kérhetem, hogy minden varratom felszívódó legyen?
2010. nov. 3. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kértem, nem is tudtam, hogy lehet, és emlékeztem, hogy az előző szlésnél a varratszedés jobban fájt, mint a szülés.

Ezért a legszebb ajándék volt a dokitól, mikor kellett menni hazamenetel előtt vizsgálatra (ekkor szokták kiszedni a varratokat), egész nap erre készültem lelkileg és akkor mondta, hogy nincs varratszedés, felszivódó varratokat használt :-))

Szóval elvileg igen. Bár a doki dönt rőla, mert nagyobb sebnél inkább "rendes" varratot használnak, hogy biztos ne szakadjon fel a seb.

2010. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kértem, mégis az lett. A varratok szépen kipotyogtak zuhanyozáskor, nem vol varratszedésem.
2010. nov. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az összes. Nálunk nem is varrnak másssal.
2010. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem felszívódós varrat volt mind.De itt csak az az egy doki csinál ilyet akinél én szültem.Sokkal jobb hogy nem kell varratokat szedegetni.Nem hiszem hogy elöbb haza lehet menni,mert mi is 5 nap után mehettünk haza pedig semmi gond nem volt velünk.Azt nem tudom hogy lehet-e kérni.Mindenképpen beszéld meg a dokiddal a dolgot!
2010. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A hazamenetel elsősorban a bébitől függ, a felszívódós varrat pedig a dokitól és a kórháztól. Engem mindkét szülésemnél felszívódóssal varrtak 2-2 öltést, a negyedik, illetve a harmadik napon mehettünk haza.

Egyik ismerősömet simán varrták, a bébije nagyon jól volt, a negyedik napon mehettek haza, a csajnak pedig másnap vissza kellett mennie varratszedésre.

2010. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!