Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is fáj négy hónappal a...

Másnak is fáj négy hónappal a szülés után a varrat? Eddig nem volt gond, kb. a 5. héttől, de most újra nagyon fáj néha. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
élvezitek szülés óta a szexet? Hányadik alkalomtól lett újra jó?
2009. ápr. 27. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fáj egyfolytában, folyamatosan, vagy csak időnként fájdogál? Azért kérdezem így, mert négy hónap után már nem szabadna fájnia. Viszont - mivel ez egy műtéti heg - pld. időjárás változásokra érzékenykedhet még sokáig.
2009. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem csak akor fáj ha időváltozás lesz, nem jó ha egyfolytábba fáj, utalhat fertőzésre vagy ilyesmire. A szex kérdésedre: mi a 7.dik héttől együtt vagyunk a párommal, az első nagyon rossz volt, de a mádosiknál extra mennyiségű sikositoval már jó lett, én személy szerint soha nem élveztem még ennyire a szexet, nagyon jó minden perce.
2009. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még a mai napig érzékeny a vágás, 11 hónapja szültem. A szex háááát....alig és az is fáj.
2009. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén 4 hónapja szültem. Szülés után kb. 7-8 héttel már egész jól voltam, nem fájt, nem volt érzékeny egyáltalán. Kb. 4-5 alkalommal voltunk eddig együtt, mert nincs túl nagy kedvem egyelőre:-( Bezzeg terhesség alatt, előtt...
2009. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! csak néha fáj, szóval lehet, hogy az időjárás az oka. sikosítóval még nem próbáltuk, megpróbáljuk, remélem segít. a kívánással nincs gond, csak nem szeretném, hogy a szexről a fájdalom jutna eszembe.
2009. ápr. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!