Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A varrat helyén lehet vérzés...

A varrat helyén lehet vérzés a szülés után több héttel?

Figyelt kérdés

Gyorsan született a babám, gátvédelmet terveztek, de repedés lett. Végbélig varrtak. Mint egy domborzati térkép, ágas bogas a kinézete a hüvely és környékének.

5 héttel a szülés után a végbélnél kiálló kis húsdarabka vérezgetett. Most nincs vele gond.

Most a 8-9. héten pedig úgy tűnik a hüvely bemenetnél vérezget egy pontnál. Mindkét alkalommal azokon a helyeken piros csík (gondolom a varrat helye) élénk lett.

Lehetséges még ennyi idő múlva ha esetleg wc papírral "megsértem", vagy irritált, akkor vérzik (néhány csepp is)?


2011. máj. 11. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges, erre az orvosod tudna megfelelő választ adni. Menj el hozzá, és mutasd meg magad.
2011. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már szinte minden héten az orvosomnál vagyok :-(, kontroll, majd kenet tenyésztés, stb.

Ha nincs pár csepp vér, akkor szinte nem is látszik. Így még anno a sebésznek is mondtam, nem látta. Most ugyanígy vagyok.

2011. máj. 11. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!