Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatviz szivárgást hogy...

Magzatviz szivárgást hogy lehet észrevenni, illetve ha nem veszem észre, mi történhet? 35 hetes km.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni! Még, ha csak szivárog is. Olyan vizes enyhén esetleg véres víz. Tulajdonképpen víz. Na ezt jól megfogalmaztam. Ha szivárog, akkor be kell menni a kórházba, azt ugye mondták?
2010. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túlparáztatják ezzel a kismamikat.... csak úgy nem indul el a magzatvíz, illetve ha folyamatosan jön víz vagy időközönként , akkor azt lehet érezni. (melegebb mint a pisi, és áttetszően tiszta) Egyébként ha elfolyik a magzatvíz( és nem zöldes vagy pirosas, hanem áttetsző) akkor sincs gond, mert a lepény újratermeli mindig.
2010. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak ez a kérdés foglalkoztat pár napja:-)
2010. ápr. 12. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Azon ne parázz, hogy nem fogod észrevenni!

Összetéveszthetetlen!!! Én pont 35 hetes voltam mikor éjszaka elkezdett szivárogni. Első babámat vártam, úgyhogy én is idegeskedtem, hogy hogy fogom észrevenni, de azon az éjjelen rögtön tudtam, hogy ez az! Fájásaim viszont egyáltalán nem voltak

És kapaszkodjatok meg! Felhívtuk a kórház szülészeti ügyeletét, hogy 35 hetesen nagyon valószínű, hogy szivárog a magzatvíz, de fájások nincsennek. Ott azt mondták, hogy CSAK UROLÓGIAI PANASZOM LEHET. Úgyhogy a telefont leraktuk, és megköszöntem magamban, hogy hülyének titulálnak. Azért azt meg tudom különböztetni, hogy melyik lukból jön...

Na mindegy, reggel bementünk, a dokim megvizsgált, és irány volt a szülőszoba!

Visszatérve a magzatvízre, nekem folyamatosan jött, teljesen átlátszó volt, és egy kicsit nyálkás.

2010. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 12. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már túlhordás miatt benn voltam a kórházban,mikor egyik éjjel elkezdett szivárogni.Mintha előző nap is szivárgott volna,de a doki is tanácstalan volt ezzel kapcsolatban!


Na,de mikor éjjel úgy éreztem,akkor mentem szólni az éjszakás nővérnek-aki épp horkolt!

Erre ő meg sem nézett,csak félkómásan azt mondta,biztos izzadok!

Erre én mondtam,hogy nem hiszem és letoltam a bugyimat neki,hogy vessen egy pillantást a betétre,ami kicsit véres is volt!

Na,ekkor felpattant,hívta a szülészetet,engem meg átzavart!

A magzatvíz szivárgott 2 napja és emiatt fertőzést is kapott a lányom,úgyhogy szegénykém antibiotikummal kezdte!

Szerintem észre fogod venni,ha szivárog!

Könnyű szülést!

2010. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja,azt kifelejtettem,hogy ez éjjel fél 3 kor volt és este 3/4 9kor császárral vették ki a lányom,mert nem tágultam semmit!Előző voltam!
2010. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugtatóak voltak:-)Boldog babázást kivánok Nektek!
2010. ápr. 13. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább picit rózsaszínes volt, mint átlátszó, gondolom a tágulási vérzés színezte meg. Fenn repedt meg a burok, ezért folyamatosa kisebb mennyiségekben árasztott el :) Észre lehet venni. Egyébként édeskés, nem kellemetlen illata van, erről is felismerhető.
2010. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!