Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császár esetén...

Programozott császár esetén szabad enni aznap reggel? Mert nekem az lesz de a dokimmal nem beszéltünk azon kívül semmit hogy megindítja és császár. Azt mondta vigyem reggel a cuccaimat. De nem tudom hogy pl ehetek-e!

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szia!Én úgy tudom,hogy még előtte nap sem nagyon szabad enni,nemhogy aznap reggel!De azért ez nagyon fontos dolog!HÍVD FEL A DOKIT!!!!!
2010. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem,nem lehet enni!!Mert ha valami beavatkozásra kerül a sor akkor a gyomornak üresnek kell lennie!És utána sem ehetsz majd!Max kekszet és nagyon sokat kell inni!!Úgyhogy 2-3üveg szénsavmentes víz legyen nálad!!!
2010. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Tervezett műtét előtt aznap már rendszerint nem szabad enni, de inkább az orvosodat kérdezd.
2010. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!
2010. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy mikor lesz a császár... Nekem du 3-ra volt kiírva,én korán reggel még ehettem egy kevés könnyű reggelit.
2010. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a délelőtt folyamán császároznak, akkor előző nap éjféltől nem lehet sem enni, sem inni. Ha esetleg délután császároznak, akkor reggelit még ehetsz.
2010. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem indított szülésem volt,nem tervezett császárral a végén.reggel indították,aznap nem ehettem semmit,inni is csak mértékkel.szülőszobára vihettem szőlőcukrot.bár ez nálad nem lényeg,én vajúdtam is.
2010. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem délben műtöttek (programozott) Éjféltől nem ehettem nem ihattam semmit. Az ivást volt a legnehezebb megállni, totál ki voltam száradva!
2010. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!