Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek bármelyik kórházban...

Szülhetek bármelyik kórházban amelyikat csak kiválasztok? Ha nem oda tartozom, akkor mi van? Nem lenne fogadott dokim, csak szülésznőm. Kistarcsai kórház.

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ott szülsz ahol akarsz

Szabad választás joga van.

2010. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Uzsokiba tartozom, de a Flórban szültem tavaly.

Hát a szülészet maga jó, de a gyerekágyas részt hadd ne minősítsem....:S:S:S

Szóval hacsak nem rakták rendbe, amit sajnos kétlek, idén az Uzsokiban fogok szülni:)

2010. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik kórházban szülhetsz. Én Szekszárdhoz tartozok, de Pécsen fogok szülni, a klinikán. Ott van fogadott dokim és szülésznőm is.


26 hetes Km

2010. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 11. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Kórház függő, Budapesten vannak olyan kórházak, ahol csak akkor szülhetsz, ha vagy odatartozol lakhely szerint, vagy van fogadott orvosod, aki ott működik. (többször belefutottam már ebbe a problémába)A választott szülésznőd biztos meg tudja mondani, mi ott a módi!
2010. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megkérdezem majd a szülésznőt akkkor. Remélem itt nem lesz gond :)
2010. nov. 12. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!