Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Módosították a kiírt időpontod...

Módosították a kiírt időpontodat nagyobb-kisebb baba esetén?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Neke eddig minden uh után módosult:


6. héten feb. 7., 12 héten feb 2., 20. héten jan. 31., 28. héten ismét feb. 4 lett a kiírásom. :)

2010. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem eddig stagnált, de most 6 nappal korábbra írtak ki.
2010. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. A méretei alapján mindig 2-3 héttel előrébb járt, de azt mondták, hogy csak a méretek alapján nagyobb, de nem fogant korábban... A kiírthoz képest 2,5 héttel korábban született 4 kilóval...
2010. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az uh-on mindig március 5 volt, számolással meg március 8.

Végül az utóbbi kiírás napján indították meg, cukor miatt, lányom 3,95 kiló lett.

2010. nov. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a menzesz szerinti kiírás nem volt mérvadó, mert nem 28 napos ciklusaim voltak, és kisebb volt a baba mindig. A 12 hetes uh alapján írták ki a szülés várható idejét. Utána nem változtattak méret alapján, mert ilyenkor már nagy eltérések lehetnek. Attól, hogy nagy a baba, nem feltétlen fog előbb jönni (sőt) csak mondjuk nem 3, hanem 4 kilós lesz majd.

Az uh mindig számolt egy kort, de a kiíráson ez nem változtatott sose.

2010. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az utolsó mensi alapján számított dátum az "igazi"

a méretek alapján kalkulálnak mindig valamit, de nem az a mérvadó.

2010. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ez akkor van így, ha 27-32 nap közötti a ciklusod. Ha nem, akkor nem mérvadó az utolsó mensi, illetve nem lehet pontosan meghatározni. Első válaszoló vagyok 24-25 napos ciklusokkal. Ezért is változtatják mindig, minden alkalommal az időpontomat, de én már "megbeszéltem" magammal a tuti dátumot :D
2010. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem módosították, 2héttel később jön a kicsi.

Eddig jan4 volt, most jan18 a szülés, terhesség vége "vége"

2010. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: aki azt írta, hogy a menzi szerint, én spec 42hetesen megyek szülni menzi szerint, és nekem a 37-38hetes gyerekem ne lakoltassák már ki, mert lejárt a 40hét...

Ugyanis amikor menzi szerint 8hetes terhes voltam a gyerek méretei egy 6hetes terhességnek feleltek meg... És végig 2héttel kisebb volt a gyerek, minden Uhn... És köszöni jól van, csak baromira az utolsó pillanatban fogant meg a kicsi...(pl a nemvárt napján ezért nem volt pozitív a tesztem, csak 2héttel később) Amúgy 29napos a ciklusom:)

Szóval az első 12hétben végzett mérések alkalmával módosítják a dátumot, a többiben már a genetika is benne van, akkor már nem tologatják a dátumot, nálunk legalábbis csak az elején foglalkoznak ezzel, és valahogy elég "pontosan" belövik a kicsik érkezését.

2010. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!