Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros szülés után is...

Császáros szülés után is lehet vizeletcsepegés? Mennyi idő még elmúlik, ha elmúlik egyáltalán? Másnak is fájt az első együttlét? Nekünk abba is kellett hagyni olyan kellemetlen volt.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre mintha néha csepegne használok tisztasági betétet de nagyon zavar. Jövőhéten lesz 3 hónapja hogy szültem de csak olyan másfél hónap után vettem észre amikor elmúlt a vérzés.
2010. nov. 12. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is császárral szültem 11 hónapja. Eleinte én azt éreztem, hogy tágabb lettem. Talán vizeletcsepegésem is volt. A gátizom tornát javasolták. Én lusta voltam csinálni, de így is helyrejöttem úgy érzem. Szerintem a 9 hónap alatt a tartóizmok is nyúlnak ott lent és ez okozza ezeket a tüneteket. A fájdalmas szex a hormonok miatt van, szárazabb a hüvelyed. Haszáljatok síkosítót. De pár hónap múlva ez is megoldódik majd.

2010. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!