Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig volt kellemetlen...

Mennyi ideig volt kellemetlen az együttlét szülés után?

Figyelt kérdés
Mi csak kilenc hét után voltunk együtt először, és iszonyatosan fájt. Másodszor is. Azóta nem volt semmi, mert tudom hülyén hangzik, de elvette a kedvemet a fájdalom. Pedig mindent megtett a párom, és sikosítót is használtunk. Mennyi idő múlva normalizálódott a helyzet annak, akinek eleinte nagyon fájt?
2010. márc. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmék 6 hét után próbálkoztak, neki is fájt, berepedt, elment orvoshoz utána többször is és végül valami kezelése is volt, mert rendbe kellett tenni valamit.....
2010. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem elég sokáig fájt (4-5 hónapig),de csak addig amíg teljesen nem volt bent.
2010. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig fáj(4,5 hónapja szültem), de csak amig be nem megy.
2010. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam majdnem egy év is eltelt, mire semmim nem fájt már közben.
2010. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 hónapig fájt.
2010. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 nap múlva már szexeltem. persze csak óvatosan gyengéden. (3 öltés volt).
2014. nov. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!