Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni együttlét?

Szülés utáni együttlét?

Figyelt kérdés

8hete szültem, természetes úton. gátvédelemmel akartam szülni, de a baba feje túl nagy volt, ezért vágni is kellett és repedtem is. 3db hüvelyi belső varratom van. ezeket a varratokat a doki nem szedte ki, azt mondta felszívódik. de mennyi idő után?

együtt voltam a férjemmel este és még eléggé fájt, ez mitől lehet?


2010. febr. 19. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem estek ki? Nekem 6 hét után mikor együtt voltam a férjemmel, az első 3 alkalom után ki is esett egyenként a 3 varrat. Mondjuk nekem nem nagyon fájt hála Isten. Nem vagy túl szűk még? Vagy a varrat helye fáj? Hogy fáj?
2010. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek:amelyik felszívódó,az nem fog kiesni,hanem felszívódik.

Egyébként nálam is így volt.Ennyi idő után már biztos hogy felszívódott,csak még érzékeny a helye.Amúgy nekem volt kiszedős varratom is.Használjatok síkosítót.Üdv!

2010. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A síkosító valóban segíthet, de ne ijedj meg, ha még fáj, vagy nagyon érzékeny. A nyálkahártya sebei gyorsan gyógyulnak ugyan, de a nem ritka, hogy egy ideig még nem a régi az együttlét. Türelem, és jobb lesz, mint régen!

Küldök egy linket a szülés utáni szexről, hátha segít:

[link]

2010. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nem éreztem még hogy kiesik, gondolom tényleg felszívódot már. úgy érzem hogy szúr a behatolásnál.ezért gondoltam h nem szívódott még fel. a nem felszívódó varratokat a doki már kiszedte a szülést követő 8.napon.
2010. febr. 20. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Ahol repedtél és összevarrtak ott keményebb még a méhfal, azért kellemetlen a behatolás. Néhány hónap alatt felpuhul és olyan lesz mint régen:) Én 3 hónapja szültem, de még nem az igazi, türelem, mást nem tehettek:)
2010. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!