Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Depis vagyok, a család nem...

Depis vagyok, a család nem áll mellettem. Hogy győzzem meg őket, hogy jobb a természetes szülés?

Figyelt kérdés

29 hetes vagyok, már van egy lányom, aki programozott császárral született, azzal sem volt semmi gondom, így hozta az élet, gyorsan felépültem és nem hajszoltam magam depresszióba, hogy nem szülhettem spontán.

evallom most a 2. terhességnek is úgy indultam neki, hogy inkább császsár, de van egy nagyon drága dokim, aki igyekszik meggyőzni, hogy menni fog az simán is, mindenben rendelkezésemre áll és már én is úgy gondolom, hogy jobb lenne spontán!

De a férjem a fejét rázza, hogy jobb volt a császár, minek szenvedjek órákig, anyukám a szívéhez kapott mikor meghallotta, mert neik nehéz szülése volt annó, és folyton azzal jön, hogy jaj mi lesz ha....

Két napja ezen rágom magam, persze tudom, hogy nekik semmi közük hozzá, vagyis szülni úgyis nekem kell, de hát ha mindenki csak a fejét rázza és szörnyülködik?


2010. nov. 12. 15:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már nem vagyok depis! :))

Azóta szóba sem került a dolog, igazából nem is akarok róla beszélni, én tudom, hogy mit akarok és kész. A lényeg, hogy minden rendben legyen velünk!

2010. nov. 24. 11:20
 12/12 anonim válasza:
Végül,hogy alakultak a dolgok?:)
2017. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!