Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kicsit furcsa lesz a...

Lehet kicsit furcsa lesz a kérdésem?

Figyelt kérdés

Aki nem császárral hanem normál módon szült, annak mennyire változott meg utána a nemi szerve? ( gondolok itt a nunira )

Az igaz hogy már sose lesz már olyan mint régen volt? ( gondolok itt arra hogy nem lesz már olyan szűk )


Ne haragudjatok a kérdésért, de tényleg foglalkoztat ez a dolog. Köszönöm az őszinte válaszokat!


2010. nov. 16. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
A szuksegevel nincs gond, az alakja a bemenetnek valtozott!! Latvanyra en is latom a valtozast...kicsit olyan mintha iszonyu tag lenne. A ferjem szerint erzesre nem valtozott :) 4100 grammal szuletett a fiam, termeszetes uton.
2010. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Erre én is kíváncsi lennék. Sőt arra is hogy utána hogy fog működni a szex. Mármint milyen lesz a szülés utáni első alkalom.
2010. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém sokkal tágabb lett, a bemenet is és bent is. Férjem szerint nem változott, de szerintem csak vigasztalni akar. :-) Ja, és sokkal érzéketlenebb is lett, sajnos....
2010. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan,mint előtte.
2010. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy a kérdésed egyáltalán nem furcsa, bennem sajnos ez fel sem vetődött szülés előtt, csak utána jött a nagy pofára esés. :-(
2010. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja elso vagyok, az erzekenyseg nalam is fentall! Az elso szex borzalmas volt...es kb 8 honap kellett, hogy ujra jo legyen
2010. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy őszintén válaszoltatok. Én még nem szültem - már nagyon várjuk a babát.

De olvastam egy "vicces" könyvet erről - ami annyira nem is vicces :( és gondoltam megkérdezem a tapasztaltaktól.

Ezek szerint szerencsés akinek olyan maradt mint volt.

2010. nov. 16. 21:29
 8/23 A kérdező kommentje:
Kedves első! 4100 ! Ez igen, gratulálok, nagyon ügyes lehettél! :))))
2010. nov. 16. 21:31
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szűkebb lett:) Az első szex olyan volt, mintha újra elveszíteném a szüzességemet. Azóta is érzem én is, és érzi a párom is, hogy szűkebb:)

A babám hüvelyi úton született, 3460g-al. Volt gátmetszés is.

2010. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nálam is csak a bemenet változott külsöre. Viszont ugyanolyan szük maradt :)

22/L

2010. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!