Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki hüvelyi uton szült, a...

Aki hüvelyi uton szült, a szülés után mikor kezdte el újra igazán élvezni a sexet? Esetleg tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első szülésemkor elég nagyot vágtak, valószínűleg emiatt az első alkalomkor a behatolás picit kellemetlen volt. De utána nem volt gond, élveztem ugyanúgy (sőt, jobban :D).

A második szülésem után pedig már az első együttlét is nagyon jó volt.

mikor szültél?

2011. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig fájt mert belül is varrtak egy kicsit, igazán jó talán fél évvel a szülés után volt...
2011. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájni már nem fájt a második szex sem, utána még élveztem is, de igazán élvezni és kívánni a 8. hónap környékén kezdtem. Viszont onnantól jobb volt, mint előtte:)
2011. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

10 hónappal szülés után, amikor abbahagytuk a szoptatást.

Az első 4 hónapban (persze az első heteket nem számolva) annyira fájt, hogy nem is bírtam .

2011. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szültem és még fáj.
2011. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 hónapja szültem, még mindig fáj, de lehet azért is, mert még szoptatok. Már kicsit el vagyok keseredve. Nekem egyáltalán nem olyan, mint rég....
2011. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több mint fél év, és igen, amikor a szopi már kezdett abbamaradni, jobb lett...
2011. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam szoptatni, de sokáig fájt. Kb. 7 hós volt a babám mikor azt éreztem, hogy nem szúr sehol. Azóta is viszont néha van, hogy belül fáj-húzodik valami egy pontban. A doki azt mondta mikor varrtak elég sokat "jobb lesz, mint új korában" - sajnos én a régit jobban szerettem, ha szabad így kifejezni... :)
2011. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!