Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházhoz válasszunk szülész-n...

Kórházhoz válasszunk szülész-nőgyógyászt vagy forditva? Adjatok tanácsot kérlek, melyik a legjobb bababarát kórház Budapesten?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok, ez lesz az első babám! A nőgyógyászom akinél eddig 2-szer voltam a Béke téri SZTK-ban úgy érzem nagyon hanyag. Rossz az ultrahang, meg sem nézte rendesen hogy minden rendben-e, nem vette fel a kórtörténetet. Igy szeretnék váltani.Tudnátok figyelmes orvost ajánlani? Nem baj, ha fizetős.
2009. febr. 20. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dr Kiánál szültem a Péterfyben és miatta mentem ebbe a kórházba, Magánrendelésre jártam, de minden pénzt megért, igazi élmény volt a szülés. A kórház sajna nem a legjobb, de a másodikat is ott fogom szülni, ahol ő dolgozik. Írj privit, ha van valami kérdésed.
2009. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a MÁV kórházban szültem az első babám, és ott fogom szülni a másodikat is. Esetemben az orvos volt az, akit választottam, és általa kerültem a kórházba. Csak jókat tudok mondani mindkettőjükről.

Nem akarok nevet írni, mert így ismeretlenül olyan furán hangzik, ha dícsérem, ezért javaslom, hogy munkatársaidat/barátnőidet/női ismerőseidet kérdezgesd körbe, hogyki kinél és hol szült, és ha ők ajánlanak dokit, azt nézd meg.

Természetesen, ha szeretnéd tudni, hogy ki a dokim, megírom, amúgy csak annyit, hogy a MÁV kórház részlegvezető főorvosa. :)


Üdv!

2009. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 15hetes vagyok.Én a János kórházban fogok szülni.Dr Szentkirályi Zoltánt ajánlanám figyelmedbe.Sok kismama meg van vele elégedve.
2009. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Én is a MÁV-ot és a János kórházat néztem, az van a legközelebb, de nyitott vagyok. Azt még megtudnátok mondani, hogy a MÁV-ban illetve a János kórházban magánrendelésre jártok-e és kb. mennyibe kerül?
2009. febr. 20. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!