Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki, ha úgy megyek a 6 hetes...

Ciki, ha úgy megyek a 6 hetes kontrollra, hogy még vérzek? Vagy várjak vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van időpontod, hivd fel az orvosod, és mondd el neki mi a helyzet, ad későbbit.

Várd meg mig elmúlik, mert igy az orvos sem fogja látni rendesen a belső hegeket, hogy rendben gyógyulnak-e.

2010. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is az orvost kerdezd meg, az a biztos. DE igen is verzes mellett is megvizsgaljak az embert, mert vannak olyan nok, akik honapokig menstrualnak, es bizony az orvosnak meg kell oket vizsgalni.


Sot engem itt Angliaban menzeszelve is megvizsgalt volna a noi orvos, csak EN ereztem magam nagyon kellemetlenul es gyorsan kivertem a fejebol az otletet es mondtam hogy egy het mulva visszamegyek. Azt mondta ot nem zavarja es verzes mellett is meg tud vizsgalni egy orvos.

2010. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is így voltam, így nem tudta a rákszűrést megcsinálni, így amiatt vissza kellett mennem 6 héttel később.


sztem nem volt gáz, mert legalább megvizsgált így is, hogy mennyire ment vissza a méhem.

2010. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!