Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnantól számítjuk a vajúdást?

Honnantól számítjuk a vajúdást?

Figyelt kérdés

Az is beleszámít,amikor még "csak" pl óránként van 1-1 fájás?Vagy onnantól számít,amikor már intenzívebb?

Konkrétan nekem éjjel 11-től voltak fájásaim óránként,reggel 6 kor elfolyt a magzatvizem-ekkor mentünk be a kórházba és innentől voltak már erős,10 perc körüli fájások,d.u-n 1 órakor szültem.Akkor a vajúdás 11-másnap 13 h-ig számítandó,vagy reggel 6-13 óráig?


2009. jan. 14. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem onnantól,amikor megkezdődtek a rendszeres fájások.Nekem éjjel 11-kor kezdödtek a 20 perces fájások.másnap d.u.5-ig vajudtam!

Pussz

2009. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rendszeres fájásoktól.

Én "mázlista" így is kerek 24 órán át szenvedtem 10-15 percesekkel, majd csak ezután jöttek a 3-5 percesek. Majdnem másfél napig kínlódtam. Összesen 33 órahossza telt el, mire megszületett a kisfiam.

2009. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is a rendszeres fájásoktól.

Én szerencsésnek mondhatom amgam, mert du. 2.kor kezdődtek a fájások,( elég "durván" ), és du. 4.40-kor már meg is született a kicsi lányom.

A nagylányomnál is ez volt a helyzet. Éjjel fél 12-kor elfolyt a magzatvíz és hajnai 1.45-kor meglett.:)

2009. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy 2 óra alatt megszületett a kislányom. Kaptam oxitocint és attól lettek igazán fájásaim, ahhoz képest 2 órára szültem.

Előtte kb 5 órán keresztül voltak fájásaim, de én azt azért nem számolom bele, mert nekem nem fájtak, csak éreztem, hogy vannak. Számomra az igazi vajúdás ott kezdődött, amikortól tényleg fájt a dolog, és az 2 óra hossza volt.

2009. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!