Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdon szült anyukák!...

Szekszárdon szült anyukák! Milyen most a korházi rendszer és az ellátás?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a vajudásra hogy zajlott és arra hogy a korházban segítettek e a baba ellátásában.
2010. nov. 24. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


nálunk bejött apuka fürdetni, beöltöztették zöldbe mint egy ufót,mondván,kell a steril cucc a látogatókra, erre szembejött a karbantartó utcai ruhában a folyosón:)))

2010. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Annyi tanácsot adnék még,hogy légy talpraesett, amennyire csak tudsz (a gyerekágyon) mert az ápolónők ritkán vannak tekintettel arra,hogy valami bajod van. Én császáros voltam, mindenem fájt, első gyerek miatt tök megszeppent, azt se tudtam, mire figyeljek, ha tudtam akkor se ment a koncentrálás és mindent elfelejtettem... többen beszóltak, hogy kapjam össze magam, és nekem ez rosszul esett.

Így utólag nem is tudom, nyilván aki jobb ellátást akar az szüljön a Telkiben százezrekért, de úgy gondolom, mégis van egy emberi minimum amit meg kéne ütni.

Tudom hogy kevesen vannak, fásultak meg fáradtak, de egy mosoly néha baromi sokat ér, talán nem is gondolják, mennyire,mikor az ember kiszolgáltatott.

2010. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!