Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikreket is meg lehet szülni...

Ikreket is meg lehet szülni természetes úton?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2010. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a barátnőm 8 perc különbséggel szülte meg a lányait. De ez nagyban dokifüggő, mennyire híve az ikres természetes szülésnek.
2010. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy meg lehet. Volt legjobb baratnom es ikerhuga is igy szulettek. Allitolag ha a huga szuletett volna elsonek, akkor meghalt volna, de nem tudom miert.


Amugy szerintem nem csak dokitol fugg, hanem egeszsegi allapottol. Hogy vannak a babak, a mama, stb...

2010. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Párom unokatesója tavaly szült ikreket természetes úton, 5 perc volt a két baba között, és az egész szülés 3-4 óra alatt lezajlott, mindenféle komplikáció nélkül.
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem ikertesóm van, anyu minket 30éve az ügyeleten szült meg 4perc különbséggel.

én fejvégű fekvésben voltam, tesóm farosan pottyant ki utánam!

tehát a válasz, igen, meg lehet, bár olyanról is tudok, aki természetesen megszülte az első fiát, a másodikkal meg rohantak vele a műtőbe és császár! :-)

szegényke!

2010. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Anyukám (34 éve!) az ikerhugaimat simán a szültem, a második babát farosan.

Pedig előtte 5 évvel velem megcsászározták.

2010. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Nekem hármasikreim vannak, és még így is megkérdezte a doki, hogy hogy szeretnék szülni, mert ha akarom, megszülhetem őket természetes úton is. De természetesen császárt mondtam, nem kockáztattam, hogy pont akkor történjen valami gond! Mondjuk szerintem a doki részéről is nagyon kockázat lett volna. Így a biztos, most van három egészséges szép kislányom! (amúgy a nővérkék mind ki is akadtak, hgoy a doki ezt mondta, ők még sose hallottak olyat, aki természetes úton szülhette volna meg többes ikreit.)
2010. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze hogy meglehet ot is akkor alkalmaznak császárt ha mondjuk idő előtt jönnek joval vagy veszélyezetet terhes az anyuka vagy komplikáció lép fel szüléskor.Meg szerintem sok mulik a korházon is .De viszont nekem is van 3 olyan ismerösöm is akik ikreket szültek sima szülésel.
2010. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azta! Hármas ikereknél is lehetett volna simán? :O Ezt nem is tudtam.


Amúgy a barátnőmet csak azért császározták, mert az egyik babának leesett a szívhangja, de sima szülésre készültek annak ellenére, hogy csak a 33. héten járt.

2011. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!