Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van rá esélyem, hogy időben...

Van rá esélyem, hogy időben megszülessen? Szülésindítás, esetleg császár lesz belőle?

Figyelt kérdés
40. hétben vagyok. Nagyon hátul (fönn) van a méhszájam. (alig bírták megnézni) C:2100 A babám még csak be sem akar illeszkedni a szülőcsatornába. Állítólag még simán lebeg a pocimban.
2009. jan. 15. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szülésindítás lehet belőle (burokrepesztés,oxitocin),de a császár nem tuti,szerintem orvos és kórház függő.
2009. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
A dokid mit mond?
2009. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell visszamennem, hátha addig történik valami!
2009. jan. 15. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még lehet addig baba.Az enyém előző nap este jött .Nálunk is úgy nézett ki hogy túlhordom aztán mégis csak kijött.Reggel a ct-nél még azt mondták majd egy hét múlva megindítják.Azt tessék.Tudom már nagyon türelmetlen vagy próbálj beszélni a babóval hogy ideje volna már kijönni.
2009. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Drukkolunk, hogy minden rendben menjen!


Egy kismama,akinek még van vissza 10 napja

2009. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, aranyosak vagytok
2009. jan. 15. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem keddre hívtak be indításra, és előtte vasárnap megszültem 8 nap túlhordással, reggel még zárt méhszájjal, és a baba nem szállt le..

Ebből még bármi lehet:-)

2009. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebből még bármi lehet mielőtt megindítanák!

Ugyanígy voltam. 40 hét + 6 napra szültem, előző nap még teljesen zárt volt a méhszáj és az én babám is lebegett, másnap pedig már jöttek a fájások. Csak akkor szállt le a babám, amikor már rég tartott a vajúdás. Ja és természetes szülés volt.

2009. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a 40.hétben járok C:2000 Mivel a méhszájam teljesen zárt nem lehet magzatvíz vizsgálatot végezni, nem lehet burok repesztést csinálni, ezért hétfőn be kell feküdnöm és kedden megcsászároznak. Az orvosom szerint ne is várjam hogy így beindul magától a szülés.
2009. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 2007-ben szültem 40. hét 5 napra. Elfolyt hajnalban a magzatvize, reggel 9 óra 4 perckor szültem, de még hajnal 4-kor zárt volt a méhszájam, reggel hétkor 1 ujjnyi, és végül 3 ujjnyival szültem, természetes módon. Viszont mi előző este szeretkeztünk a párommal. A babának egyáltalán nem árt, és még be is indíthatja a szülést. Én már nem akartam menni aminoszkópiára, mert minden másnap elvégezték zárt méhszáj mellett, ami nagyon kellemetlen, meg nekem fájdalmas is volt, mondjuk szerintem az orvos miatt. Utána 1 napig ülni is alig tudtam, s akkor reggel is mennem kellett volna, de én mondtam a babámnak is, hogy nem akarok, és nem is kellett, mert reggelre megszültem. Esetleg próbáljátok ki ti is az együttlétet, ártani nem ártotok vele.
2009. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!