Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után másfél évvel...

Császár után másfél évvel (vagy 2 éven belül) hogy szülted a következőt?

Figyelt kérdés

Ha császárral könnyebb volt a gyógyulás? És programozott császár vagy megpróbáltátok simán és úgy lett császár?

Ha természetesen akkor milyen volt a szülés?


2010. dec. 3. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek programozott császár volt. Alig másfél év volt a két babája között. Az orvos azt mondta, hogy nem kockáztat. Amúgy könnyebben gyógyult, mert tudta, hogy mire számíthat, és a szervezete is jobban bírta.
2010. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 3. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Januárra várom a másodikat. Az első császár volt, nem programozott, de előre felkészítettek több dolog miatt is, hogy arra számíthatok. A másodikat nagyon-nagyon szeretném spontán. Az orvosom azt mondta, ameddig rendben megy a dolog, megpróbálhatjuk. Nem lesz a gyerekek közt két év.
2010. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szülni szerettem volna az első csásuárom után, de a doki felvilágosított, hogy ne csak azt olvassam a forumokban, hogy igenis szülhettek császáros anyukák természetesen, hanem azt is, hogy milyen komplikációkkal. És sajnos igaza volt. Minden anyuka akinek "sikerült" annak vagy oxigénhiányos gyereke lett, vagy fogóval-vákummal húzták szegény piciket. Inkább lemondtam a term.szülésről és beleeggyeztem a programozottba.
2010. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

22 hónapos a fiam, 4 kilóval született, téraránytalanság, túlhordás miatt császárral. A lányom 3 hete született szintén császárral. Simán szerettem volna, de ő is 4 kilósra nőtt:) Így a dokim azt mondta ne kockáztassunk legyen progis császár. Végig benne volt a sima szülésben, de így hogy a kiscsajszi is nagyra nőtt, nem. Már nem bánom örülök, hogy egészséges cukorpofa lány lett:)

Én az első császárt is elég jól viseltem, de a mostani még annál is jobb volt. Nagyon hamar regenerálódtam. Tejcsi most is lett a 2. napon. Szóval minden szuper:)

2010. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat/tapasztalatokat! Kíváncsi leszek hogy alakul, bár még faros a drágám, nem tudom hogy be fog-e fordulni. Kicsit félek, ha befordul, mert nem életem még át a szülést és tartok a komplikációtól.
2010. dec. 6. 13:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gondoltam megírom mi lett. Természetes úton minden koplikáció nélkül született meg a második lányom. Kemény volt, de minden rendben ment. :)
2011. júl. 5. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez klassz!

Jó, hogy átélhetted a természetes szülés élményét is!


Gratulálok a babához!

2011. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Felejthetetlen élmény marad! Igaz az első is az, annak ellenére hogy császár volt. :) Így már mind a kettőt tapasztaltam.
2011. júl. 6. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!