Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha hüvelygombám van és beindul...

Ha hüvelygombám van és beindul a szülés, akkor kaphatunk valamilyen fertőzést?

Figyelt kérdés

Babár és magamra is gondolok. Mert ha a méhszáj kinyílik akkor a bacik szabadon áramolhatnak. Vagy nem?


köszi


Én megpróbálom a gombát kikezelni, de sajnos mindig visszajön.


2010. dec. 4. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy halottam szülésznőtől hogy ha gombád van szülés alatt akkor császár.
2010. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy császár! Nekem mindkét terhességem alatt durva gombám volt. Adnak előtte kúpot rá. Egyébként ha el is kapja a babád, egyáltalán nem súlyos - kap egy enyhe szemgyulladást, vagy szájpenészt - de ezt könnyű kezelni.


Ha az orvos nem ír fel kúpot, akkor vegyél Pevaril G kúpot, vagy Canestent-t.

2010. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

persze... gombás fertőzés= császár.... ekkora baromságot is rég hallottam már.


a babádnál vesznek majd úgyis fülkenetet és megnézik mi tenyészik ki belőle. Ha kell antibiotikummal fogják kezelni. Majd lesz a 36. héten streptococcus szűrésed, ha az pozitív lesz akkor szüléskor kapsz antibiotikumot majd.

2010. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz császár, kap a baba antibiotikumot. Viszont fontos, hogy szólj a gombádról a dokinak, szülésznőnek.
2010. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. dec. 6. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!