Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap elment a nyákdugó,...

Tegnap elment a nyákdugó, most beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Tegnap nagy része távozott,ilyen átlátszó kocsonyás állagú nagy valami,gondolom más nem lehetett,csak az. Ma meg egy kisebb. Azóta rosszul érzem magamat, nem tudok enni és hasmenésem van. enyhe hasi fájdalmak. Most bármikor számíthatok a fájásokra, hogy megindul a szülés? A 34.hétben járok , 33. van betöltve, kicsit félek mi lesz...

Ráadásul farfekvéses is a baba...

Nektek hasonló "élmény"?


2011. máj. 3. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem a 36-ikon ment el, és 42-iken szültem.

szóval nem hiszem hogy megindulna, és ne is akard, még 3-4 heted minimum van, ez még túl korai.

2011. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak attól, hogy a nyákdugó elment, még nem feltétlen indul be a szülés - én pl. egy hetet hordtam még az első babámat a nyákdugó távozása után. Az viszont, hogy nem vagy jól, hasi fájdalmad és hasmenésed van, nagyon arra utalhat, hogy a vajúdás legelején vagy - azonnal értesítsd az orvosodat, ha nincs akkor irány a kórház ahol szülni fogsz, mert ha tényleg szülni fogsz, jobb ha mindenki időben felkészülten fogadja a babát, hiszen ez igencsak koraszülés, olyan helyre fognak szállítani ahol van koraszülött intenzív! De az is lehet, hogy még vissza tudják tartani a babát, akár hetekig, ha pedig nem, tüdőérlelőt kap majd.

Ha meg vaklárma, akkor is megnyugtató, ha ezt számodra vizsgálatokkal bizonyítják!

2011. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi volt. Szorítok Neked!
2011. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kérek holnapra időpontot a dokimhoz, nincs más. Tegnap engedtek ki a kórházból reggel, koraszülés gyanujával feküdtem bennt,de ott elmúltak a fájások, meg a keményedés is. Hazajöttem és kezdődött ez a rosszullét... Attól félek,ha visszamegyek a kórházba,onnan már a végéig nem jövök ki. Ráadásul koraszülött osztályuk abszolut nincs,ha idő előtt megindulna.Nem tudom mi lenne a legjobb....

Amúgy a kórházban sem csináltak semmit, szedtem a saját magnéziumomat,feküdtem és ennyi...ezt csinálom itthon is.

2011. máj. 4. 12:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál , a méhszájérték a korábbi CI:2000-hez képest CI:2100 ,azaz megnyílt a méhszáj egy kicsit. Elég nagy a baba, úgyhogy megkaptam az eligazítást mi a teendő,ha beindulna a szülés. Számíthatok arra, hogy lassan eljön az ideje,-mivel még mindig nem fordult be- a császárnak.
2011. máj. 5. 21:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és ne idegeskedj, minden rendben lesz!
2011. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

19 hete kell feküdnöm,valószínű ennek köszönhetem,hogy idáig is kihúztam. Napi kb 1 órára kelek fel, nem volt könnyű, de megéri :)

2011. máj. 6. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
A nyakdugo tavozasa utan meg eltelt vagy 10 nap, mire oxitocinos rasegitessel megszultem a fiam. Mehszajertekeim meg mar a 28, heten 2100 volt, 32. heten 2110, 38. heten 2111, 39. heten 2221, szules elotti napon 2222. Magneziumot szedtem a kemenyedesek miatt.
2011. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet azóta?:)

2011. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Május 20.án elment a nyákdugó többi kis része is,akkor azonnal elfojt a magzatvíz és a kislányom megszületett 1,5 óra múlva a 36.héten :) Azóta 1,5 hónapos és egy kis gyönyörűség :)
2011. júl. 5. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!