Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első babám 1 héttel később...

Az első babám 1 héttel később született meg, mint a kiírásom volt. Törvényszerű, hogy a 2. babámmal is így járok?

Figyelt kérdés

Az elsővel be is fektettek, mikor lejárt az időm. Szörnyű volt bent dekkolni, ráadásul ünnep is volt, szinte csak enni kaptunk, nem nézett ránk a kutya se.

A kisfiam még csak 2.5 éves és nem szeretnék sokáig távol maradni tőle.


2010. dec. 7. 05:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű. Engem nem fektettek be egyik lányommal sem, csak szülés indítás előtt 1 nappal. A nagyobbik lányom 9 nappal hordtam túl, a kisebbiket 8 nappal. Vagyis ennyit várt a doki.
2010. dec. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is túlhordtam, én is a másodikat várom. Nekem a dokim erről ezt mondta:

A második baba ÁLTALÁBAN nagyobb, és ÁLTALÁBAN hamarabb születik, de vannak nők, akik genetikailag mindegyik terhességüket túlhordják. Független attól, hányadik baba. Tehát lehet bármi magyarán.

2010. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 7. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Első baba: 37. hét, második és harmadik baba: 40+3, indított. Fordítva is igaz, az első túlhordott után lehet előbb jön a következő. Csak egy olyan ismerősöm van, akinek mindkét kisfia a 41. héten született.
2010. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!