Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első terhességénél...

Akinek az első terhességénél a vége felé magas volt a vérnyomása, törvényszerű, hogy a másodiknál is az lesz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 11:28
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem törvényszerű. A páromnak az első terhesség vége felé magas volt a vérnyomása, és emiatt be is kellett feküdnie, tömték volna bele a gyógyszereket. Most a második terhességnél pedig normális a vérnyomása.
2011. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű! semmi sem az a terhességnél, két terhesség nem egyforma soha. nekem pl. az elsőnél volt terhességi diabéteszem, most meg nincs. az elsőnél volt magas vérnyomásom is a végén, remélem, most az se lesz. (de még "csak" a 35. hétben vagyok).
2011. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű. Az első gyerekemnél a 33. héttől magas volt a vérnyomásom, gyógyszert is kellett szednem még a szülés után is pár hétig. Második gyerekemnél semmi gondom nem volt, pedig állandóan méregettem, tekintve az előzményeket.

Minden terhesség más és más!

2011. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is állandóan méregetem, most 19 hetes vagyok, 100/60 körül van. Az előző terhességemnél kb. a 36. héttől szedtem a dopegytet, meg a szülés után is pár hétig.
2011. júl. 28. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnapi 15.40-es vagyok

én is dopegytet szedtem első terhességem alatt

a 100/60 már-már alacsony is :-)

nagyon jó egészséget és jó babavárást kívánok neked! :-)

2011. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!
2011. júl. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!