Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babámnál alig tágultam,...

Első babámnál alig tágultam, végül oxitocin lett a vége, iszonyú volt. A másodiknál most mire számítsak, törvényszerű, hogy megint nem fogok tágulni rendesen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
minden szülés más, ráadásul a többedik általában könnyebben megy. De ha eleve görcsölsz rajta, csak nehezíted a tágulást. Majd kialakul, lesz, ahogy lesz (első szülésemnél nem kaptam plusz oxit, másodiknál igen és mindkettő nagyon fáj. Akkor nem kapsz, ha termelsz eleget, vagyis magától is rettentő fájdalmas)
2011. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem görcsölök rajta különösebben, annál jobban már úgyse tud fájni, szóval gondolom kibírom ha arra kerül a sor, csak szeretném tudni, mire számíthatok.
2011. febr. 16. 14:51
 3/6 A kérdező kommentje:
meg azért is kérdezem, mert én mindehol úgy hallottam/olvastam hogy az oxival ált, jobban fáj, bár ugye erről saját tapasztalatom nincs. na meg 21 órát sem szeretnék a lassú tágulás miatt még egyszer vajúdni.
2011. febr. 16. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:

kérj eda-t:-))

mind a2 szülésem indított volt, de mivel nem kezdtem el tágulni, kaptam oxitocint

2011. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rendszertelen fájások miatt kaptam oxit,hát nekem is rettentően fájdalmas és egybefüggő fájásaim lettek,alig kaptam levegőt.

Második szülésemnél "elterveztem",hogy majd jó későn megyek be,mikor már 5 perces fájásaim lesznek.Hát ehhez képest,hajnalban elkezdett szivárogni a magzatvizem,fájás alig,így ismét oxitocin.Remegtem a félelemtől,annyira nem vártam,hogy beérjünk a kórházba...A mentős még kérdezte is,hogy fázok?Ja,mondom persze(augusztus közepén).Bekötötték az oxit és láss csodát,nem történt semmi szörnyű.10 perces enyhe fájásaim lettek,csak az utolsó 10 percben sűrűsödtek,ráadásul itt is másfél óra volt az egész.Nagyon meglepődtem,mondhatom,hogy kellemes emlék maradt ez a szülésem.

Hátha neked is így sikerül,szurkolok!Minden jót!

2011. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :)
2011. febr. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!