Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Always ultra- super plus...

Always ultra- super plus betét elég lesz szülés utánra?

Figyelt kérdés

Azt vettem 2duo csomagot, 32db van benne.

Bocsi a kérdésért de készítem össze a kórházi holmikat, és úgy gondolom elég lesz, de mivel első baba, nem tudok mihez viszonyítani.

Ha ez nem jó, milyen vegyeK?


2010. dec. 7. 08:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
3 hétig csak a Tena volt elég!Azt is sűrűn kellett cserélgetni!Császárom volt és kaptam 6 hétig szuriba vérhígítót,így több volt egy picit a vérzésem.
2010. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem mindenkinek ugyan olyan a vérzése...nekem azért volt jó a tena, mert nem tudtam wc-re menni sűrűn olyan gyenge voltam...amúgy a vérzés nem volt brutális...
2010. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre tudni. Én nagyon véreztem, szóval nekem kellett a Tena extra (császáros voltam).

Van akinek elég a kisebb is, na de ezt honnan lehet tudni előre? Nekünk is adtak nagyobb betétet a kórházban amúgy, viszont csak egy csomaggal, hát én azt is feléltem. Tényleg jó, ha inkább veszel nagyméretű Tenát.

2010. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem kellett Tena, elég volt a hagyományos szuper betét.

Nem volt gondom ez első perctől kezdve, egyszer elmozdult a bugyim, mikor épp cserélni mentem, de ennél nagyobb balesetem nem volt.

2010. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 napig kellett csak a Tena, utána elég volt a vékony éjszakai betét, majd a nappali always
2010. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!