Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán szülés után...

Nyíregyházán szülés után milyen a rooming-szoba? Hány férőhely van összesen?

Figyelt kérdés
Mit adnak a baba gondozáshoz amíg bent vagy és miket nem?
2010. dec. 7. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha babás szobára gondolsz,sztem nagyon jó! 3 illetve 4 ágyasok,esetleg ha sok a szülés raknak be pótágyat is! Elvileg adnak mindent,a baba is és te is csak kórházi ruhában lehettek,van pelenka,bár azt érdemes vinni is,mert azzal spórolnak meg én popsitörlőt is vittem,bár azt is adnak,de arra nem egyedül vagytok hanem mindenki használja! Egyébként ha kérsz,bármit adnak pluszba! Én megvoltam elégedve az ellátással!
2010. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Novemberben szültem, és a kisfiammal ilyen szobában voltunk. Szerintem ez a legjobb mind a baba, mind a mama számára, mert első perctpl együtt vagytok. A nővérek és a szoptatási tanácsadó segít ha kéred, de a legtöbbet az anyukák segítenek egymásnak! A köldökápoláshoz mindent biztosítanak, pelust is adnak, de nem árt ha viszel "vésztartalékot". Popsitörlőt, popsikenőcsöt viszont nekem nem adtak!
2011. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!