Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A hashajtó beindíthatja a...

A hashajtó beindíthatja a szülést? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vettem be 2db stadalaxot, mert már 8napja nem volt székletem. Minden mást, gyógynévényes cuccokat is kipróbáltam, de nem használt semmi. Naponta 3x kell szednem a vasat 2 hete, sztem ez okozza a bajt. Valóban beindíthatja a szülést is a hashajtó? A védőnő mondta! Mondjuk nem lenne probléma mert már 40hetes vagyok...
2010. dec. 7. 10:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát lányok már kb 1-1,5órája trónolok a wc-n. A stadalax megtette hatását, úgy képzeljétek el, hogy lemértem magam, és 2,17kilóval könnyebb lettem. Ne tudjátok meg milyen jól érzem magam, még a hasam is lejjebb ereszkedett. Szerintetek szedjem még a vasat? Biztos vagyok, hogy ettől van szorulásom ennyire, mert amíg nem szedtem, addig volt minden nap székletem rendesen. Most már 40hetes vagyok, kell még a vas vajon? Igaz csak 2hete szedem, kell idő mire beépül, de félek, hogy ha tovább szedem, csak ártok vele. Holnap megyek megint NST-re, rákérdezek a dokinál. Azért apa hoz beöntős cuccot azt mondta, hátha szükség lesz rá. Köszönöm a sok jó tanácsot, hogy próbáltatok segíteni nekem! Remélem hamarosan a kislányom is kibújik, mert ha ezen a héten nem jön, akkor hétfőn be kell feküdnöm és indítanak. :( Minden jót kívánok nektek, köszi még1x :)
2010. dec. 7. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!