Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy csináltátok? Többi lent

Hogy csináltátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Szülés előtt álló anyuka vagyok.Nem tudom h a puncimat leborotváljam e vagy sem!Nektek hogy volt?
2011. okt. 25. 18:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ha nem borotválod le akkor majd odabent megcsinálják
2011. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok hozzám sok leendő anyuka jár szülés előtt gyantáztatni, de ha ez durva is neked vagy szégyenlős vagy akkor borotválj mindenképp legalábbis az orvosok is ezt kérik mert hát gondold végig mégis csak ott jön ki a baba:)
2011. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon durván borotválnak a dokik szülés előtt.. Engem kb szétvágtak a borotvával...
2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem megcsinálta. Amúgy nem zavart volna, ha a kórházban csinálják, de nem szeretem magamon a szőrt, és rendszeresen borotváltam (ill. egy idő után a férjem) a terhesség alatt végig, nemcsak a szülés előtt.
2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Soha nem borotváltam magam,3 gyereket szültem,az orvosnak sem a szüléskor,sem vizsgálatoknál nem volt vele semmi baja. Sőt, a nőgyógyász azt mondta,hogy egészségtelen és fertőzés veszélyes a borotválás.
2011. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:56


én szeretném kozmetikussal csináltatni de szégyenlős vagyok

mindegyik kozmetikus megcsinálja?mit mondjak ha mégis csak elmegyek egyhez?

2011. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
apa borotvált. Pont szülés előtti napon koppasztott meg, így a kórházba már nem csinálták szerencsére. De azért készítettem a csomagomba borotvát is. Jó tanácsként mondták nekem is, hogy jobban járok ha viszek be. Vagy fertőtlenítve van rendesen, vagy nincs. Na meg, ha már nem éles, az nagyon rossz tud lenni.
2011. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

Soha nem borotválkoztam odalent, így szülésekkor sem. Nem volt borotválás. Simán kijöttek a gyerekek. :o)

Harmadikkal sem lesz máshogy.

2011. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én borotválkoztam itthon,a szülésznő megnézte,nevetve mondta,h látja felkészültem,de azért egy két helyen javítana:D Amúgy ez a fertőtlenítés,meg életlenség...Nem tudom milyen helyen vtatok,de nálunk eldobható borotvát használtak...előttem bontotta,és dobta ki...Egyébként én végig borotváltam magam,így nekem ez volt a természetes,ha te nem,akkor nyugodj meg,megcsinálják..
2011. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én borotválkoztam végig bár a végén már nem könnyű belátom. Most megint 28 hetes vagyok már de tükörrel megoldható. Nekem apa soha nem csinálta volna meg (kb.hülyének nézett volna, hogy mit akarok tőle) és őszintén szólva nem is kérném erre. :O Nekem az nagyon durva, hogy apa borotvál le. :O
2011. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!