Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináltatok tervezett...

Mit csináltatok tervezett császár előtti napon?

Figyelt kérdés
Holnap kell mennem császárra, és nem tudom, hogy pihenjek, vagy nézzek utána jobban, hogy zajlik, vagy izguljak, mit egyek, vagy igyak?
2011. júl. 11. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

engem már pár nappal előtte befektettek, nem tudtam előre a napot pontosan.

Amúgy nézd meg minden be van e készítve, ne maradjon ki semmi. A babának megvan e minden. Ne stresszeld magad!! Jó babázást!!

2011. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én speciel vajúdtam, és a doki jött és császározott egy nappal korábban emiatt.
2011. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átnéztem mindent betettem-e a bőröndbe, hajat mostam, megborotválkoztam ott alul és probáltam pihenni na meg nem arra gondolni mi vár rám.

Aludj egy jót még utoljára, mert mostanába nem lesz ilyen nyugodt éjszakád!

Ha epidurális érzéstelenítést kapsz nagyon figyelj rá, hogy a fejed ne mozgasd, feküdj párna nélkül és rengeteget igyál (szívószál legyen nálad kicsire vágva, bár én kaptam a kórházba), ne mocorogj!!!!

Boldog babázást kívánok! Olyan csodálatos dolog, nemsokára Te is megtudod, de jó... :)

2011. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem valoszinuleg holnaputan lesz. Hat, en holnap felkeszitem a 20 honapos kisfiamat, hogy mami par napig nem lesz itthon, de jon a hugi! :-) Delutan meg be kell mennunk a korhazba, az elhuzodik estig, igy nekem csak a delelott es kora delutan lesz. Bar masodik csaszar, megis izgulok nagyon.

Minden jot kivanok nektek es jo babazast!

2011. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bent punnyadtam a kórházba, és a reggeli vizsgálat után mondtam az orvosomnak, hogy én már nem bírom tovább, és megbeszéltük hogy másnap megcsinálja a császárt. Nagyon boldog voltam, délelőtt telefonálgattam a családnak, ebéd után aludtam egy jót, délután jött a párom és a kisfiam, este pakolgattam a cuccomat, mert akkor már 1 hete bent voltam, és mintha otthon lettem volna mindenem szerte szét volt. Éjjel viszont nem aludtam semmit, zakatolt az agyam ezerrel. Fél 7-re kellett mennem a szülőszobára, én már 6 órakor harcra készen ott toporogtam a kórteremben. :)

Gyors felépülést és boldog babázást kívánok Neked!

2011. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!