Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az a gyermekágyi folyás?

Mi az a gyermekágyi folyás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szülés utáni vérzés. latinul lochia.
2010. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak akkor nem tudom mi lehet ez: 1 hete szültem, volt 3-4 napig vérzésem, de azóta is kell használnom betétet, mert olyan vizes véres valami folyik ki belőlem és viszket is . Nem olyan nagyon sok, de azért jön. 1 nap kb 3-4x kell betétet cserélnem. Ez mi lehet?
2010. dec. 9. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a viszketés nem megszokott. a világos véres váladék igen.


kérj időpontot és mutasd meg a dokinak szerintem a viszketés nem jó. Nem akarlak megijeszteni, de nem a varratok viszketnek???

2010. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg úgy vagyok összevarrva, hogy majd felszívódik. Nem tudom, lehet, hogy az. De meddig lesz ez a fájdalom még? Nem nagyon fáj, meg már ülni is bírok, de néha azért érzem, főleg este amikor el vagyok már fáradva.
2010. dec. 9. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:

a folyás a méhlepény leválása miatt van, mivel a méhedben belül van egy nagy "nyílt seb". Ennek a gyógyulása 6hét. Ez a seb vérzik az elején, és tisztul, ezért van a folyás... néha kicsit a szaga is kellemetlenebb.

Sűrűbben tisztálkodj, ha bármi gyanúsat érzel, menj el dokihoz. Egyébként szülés után 6héttel maximum ennek el kell múlnia!

2010. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!