Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros Anyukák! Lehetséges...

Császáros Anyukák! Lehetséges az hogy császár után 5 héttel jött meg a mensim vagy ez még csak a gyermekágyi folyás volt?

Figyelt kérdés

Mert elmúlt a gyermekágyi folyás aztán kb.3-4 napra olyan volt mintha meglenne........

7 hetes kismanó Anyukája


2009. okt. 4. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt. A doki kérdezte is a 6 hetes kontrollon, hogy már megjött-e (kizárólag szoptattam). Én annak vettem, mert nekem is teljesen elmúlt már addigra a gyermekágyi és az szerintem egyértelmű menzesz volt. De mivel utána elkezdtem tabit szedni, amitől nincs vérzés, így 100%-ra nem tudom a választ.
2009. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elnézést hogy nem válaszolok, de ez engem is érdekelne. Nekem kedden lesz 4 hete hogy császároztak, a vérzés elmúlt 2 hét után, 1 hét barna folyás jött, és pénteken újból vérzés, de gyenge és mensi görcsök. Létezik ilyen hamar menstruáció?

2009. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsónak!

Én szerintem megvolt neked is és nekem de kíváncsi lennék hogy másnak is volt-e ilyen,amúgy még én is szoptatok.....

2009. okt. 4. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első császár után kb 2 héttel elmúlt a vérzés és az 5. héten megjött a menstruációm úgyhogy simán lehet hogy ez már neked is az.
2009. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!