Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sógornőmnek ma este elfolyt...

A Sógornőmnek ma este elfolyt a magzatvize bementek a kórházba, de mivel nincsenek fájásai, így nem csinálnak vele semmit.37. hétben van, és farfekvéses a kisbaba. Rendben van ez így? Nem kellene elindítani a szülést ilyenkor? Most mi lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 23:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

23:49-es vagyok.

Na ezért nem szültem én külföldön inkább hazamentem!

X órán belül meg kell születni a babának ha elfolyt a magyatvíz.


Kedves kérdező!


Mi ujság a sógornőddel meg a babával? Írj majd!

2010. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
magzatvíz bocs elírtam
2010. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Meglett a baba?Majd írj a fejleményekről.Remélem minden rendben.
2010. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Kedves 09:41, nekem ezzel semmi problémám nem volt, gondolom, a német orvosok is értik a dolgukat, tudják, mit csinálnak. Én szívesen szültem kint, a kórház és az ellátás is jobb volt, mint amit Magyarországon látni, hallani, persze biztos ott is van jó, csak győzze az ember megfizetni.

Kérdező, mi újság a sógórnőddel?

2010. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Fogadott orvos nem tudom minek hisz azért kapják a pénzt,mert dolgoznak.Nekem se volt és egészséges kisfiút segített a világra.Mi van akkor ha valami gond lesz akkor meg a pénz is úszott és egy kis élet a mai orvosok nagy része pénzt kérnek azért hogy világra segítsen egy életet,de szerintem ez buta ötlet hogy fogadjon orvost.
2010. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nekem is éjjel 1.30-kor folyt el a vizem, reggel 8.50-kor császároztak, addig senki sem aggódott. Nem kell abban a percben már szülni is, pár óra, fél nap várakozás símán belefér. Nálam is várták, hogy jöjjenek a fájások.
2010. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Kedves 9:00-ás!


Én ezt nem értem. Hogy ,hogy nincs szárazon a baba? Azért folyik el a magzatvíz, mert megreped a burok. Tehát ami "lyukas" ott a víz kifolyik,nem? Ha folyamatosan termelődne, akkor állandóan folyna onnantól kezdve.

Igen, folyamatosan termelődik, amig áll a burok, de utána kétlem,hogy van ilyen!

2010. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Igen, a lyukon kifolyik a víz, ez igaz. Nekem elfolyt a magzatvizem, a kórházban már azt hitték, csak folyás, aztán megnézték, kiderült, hogy nem. Aztán egy ideig nem jött semmi, majd később megint, mert termelődött, a

baba feje pedig elzárta a lyukat.

2010. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most már pontos dolgokat tudok. Nem az összes magzatvíz folyt el. Amikor bementek a kórházba, még akkor is folydogált. A doki azt mondta, hogy várjanak addig, ha minden rendben van a császározással, amíg nem jönnek a fájások, ha dolgozzon a természet, mert azért az úgy mégiscsak jobb lenne. Éjfélkor már 15 percenként görcsölt a Sógornőm, aztán hajnal 3kor arra ébredt, hogy nagyon fáj. Akkor már igazi fájások voltak, de nem tudom, hogy hány percesek.

A lényeg a lényeg, hogy 3óra 50kor megszületett császárral a kis unokaöcsi. Most már mindenki jól van és boldog. :D


Köszönöm szépen a válaszokat, a tanácsokat és mindent! Köszönöm, hogy így ismeretlenül is aggódtatok és drukkoltatok!

Mindenkinek kívánok könnyű és gyors szülést, boldog babázást!

És Boldog Karácsonyt! :D

2010. dec. 11. 22:18
 20/30 anonim ***** válasza:

mert külföldön történt, ott visszaáll a magzatburok és újratermelődik a magzatvíz. Ne hasonlítsd a külföldet Magyarországhoz. Hogy merült fel benned, hogy ott elfolyik a magzatvíz, szárazon marad a baba és meg kell születnie. Dehogy, ez csak ilyen visszamaradott országunkban történhet meg. Az ott külföld.

Tök jó egyébként, hogy külföldön így mennek a dolgok. Olyan jó olvasni, hogy ott még a kerítés is kolbászból van. A kórházak meg leginkább a szállodákhoz hasonlítanak és semmiért nem kell fizetni, mert minden ingyen van. Áhhh, ez már fájt.

2010. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!